عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » امنیت مهمانان خارجی جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین تامین می شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:

امنیت مهمانان خارجی جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین تامین می شود

 امنیت مهمانان خارجی جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین تامین می شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: امنیت مهمانان خارجی جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین تامین می شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: در راستای تأمین امنیت مهمانان خارجی شرایط ویژه ای را باید مد نظر قرار دهیم و پیگیریهای لازم در این خصوص صورت می گیرد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان "علی اصغر طهماسبی" در جلسه ای که به همین منظور در دفتر معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان برگزار شد، با اشاره به حضور بیش از 50 مهمان خارجی از سفارتخانه های 25 کشور مختلف در این جشنواره افزود: با توجه به برپایی هشتمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین درگرگان و پیگیری کمیته های مختلف این جشنواره جهت هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره ، تامین امنیت میهمانان خارجی جشنواره نیز از موضوعات درحال پیگیری می باشد.

وی خاطرنشان کرد: استان گلستان رنگین کمانی از اقوام مختلف را در خود جای داده و گلستان به خودی خود یک ایران کوچک است و برگزاری جشنواره اقوام برای استان گلستان یک ظرفیت بزرگ در معرفی استان و جذب گردشگر به حساب می اید.

وی ادامه داد: با وجود پارامترهای قومیت و مذهب استان گلستان با کمترین مسائلی در حوزه های امنیتی روبرو است و تمامی اقوام و مذاهب برادرانه و با صمیمیت در کنار هم زندگی می کنند از اینرو استان گلستان به عنوان پایلوت اقوام کشور و نمونه ای مثال زدنی از وحدت اقوام شناخته می شود.

طهماسبی در ادامه به فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی و وجود نامهای بزرگی در تاریخ این مرز و بوم همانند کوروش کبیر که به گفته برخی از علما همان ذوالقرنین است، اشاره کرد .

وی خواستار پیگیری مستمر و همه جانبه دستگاههای عضو در کمیته های مرتبط با این جشنواره و برگزاری جلسات مستمر تا زمان برگزاری هشتمین دوره این جشنواره شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اظهار امیدواری کرد: امیدواریم با استفاده از تجربیات استان در 7 دوره برگزاری این جشنواره امسال شاهد شکوفایی هر چه بیشتر آن با رفع همه کاستیها باشیم و این رویداد فرهنگی را بهترین شکل ممکن و در خور نام استان گلستان برگزار نماییم.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان
تأیید کننده خبر : admin
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : چلنگر
  • بازدید : 501
  • کد خبر : 1363