عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نشست هم اندیشی بررسی راههای کاهش آسیب های اجتماعی در استان گلستان

با حضور معاون سیاسی استاندار برگزار شد:

نشست هم اندیشی بررسی راههای کاهش آسیب های اجتماعی در استان گلستان

 نشست هم اندیشی بررسی راههای کاهش آسیب های اجتماعی با حضور معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استاندار و مدیرکل و معاونین رسانه ملی در استان گلستان برگزار شد.

علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در این نشست با اشاره به اینکه رسانه ملی جمهوری اسلامی با امپراطوری های رسانه ای جهان در حال رقابت و مقابله است افزود : مانباید نقش رسانه ملی را نادیده بگیریم و با همکاری هم در کاهش آسیب های اجتماعی گامهای اساسی برداریم .

 

وی افزود : درست است که ما آسیب های اجتماعی زیادی در جامعه داریم اما با تشکیل اتاق فکر می توانیم این آسیب ها را احصاء کنیم و برای حل این مشکلات می توانیم برنامه های بهتری داشته باشیم .

عبدالرضا چراغعلی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هم بااشاره به عدم قدرت دستگاه های دولتی به تنهایی،برای رفع مشکلات ،بخصوص درحوزه ی برخورد وکاهش آسیب های اجتماعی گفت : باید با همکاری صدا و سیما و دیگر دستگاهها ، راهبرد مقابله با آسیبهای اجتماعی را مشخص و تمام توانمان را برای کاهش پیامدهای ناگوار این آسیب ها به کار ببریم .

همچنین مدیر کل صدا و سیما ی گلستان با بیان اینکه در 6 ماهه نخست امسال 14 هزار و 285 دقیقه خبر ، گزارش و برنامه های متنوع به زبانهای فارسی و ترکمنی با موضوع پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی تولید و پخش شده است گفت : رسانه حامی جدی دراین زمینه است.

مدیر کل بانوان و خانواده استانداری گلستان هم آموزش و مشاوره پیش از ازدواج را در تقویت کانون خانواده بسیار مهم دانست و افزود : باید علاوه بر استفاده از توان علمی نخبگان در مدارس نیز به دانش آموزان درس زندگی آموزش داده شود.


ارسال کننده خبر : اداره کل امور اجتماعی
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : ejtemee
  • بازدید : 209
  • کد خبر : 37976