عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برگزاری ستادساماندهی امورجوانان استان گلستان باموضوع هفته جوان


برگزاری ستادساماندهی امورجوانان استان گلستان باموضوع هفته جوان

برگزاری ستادساماندهی امورجوانان استان گلستان باموضوع هفته جوان

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان باعنوان هفته جوان درمحل دفتر معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان برگزار گردید.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در این جلسه به نمایندگان دستگاههای عضو ستاد تاکید کرد: موضوع جوانان و رسیدگی به نیازهای این قشر از جامعه باید در راس تمامی برنامه ها باشد و دستگاهها در جهت فراهم نمودن شرایط برای ازدواج جوانان، اشتغال و مسکن آنان برنامه ریزی دقیق داشته باشند.

عبدالرضا چراغعلی اظهار کرد: تمامی دستگاهها باید در هفته جوان برنامه های متناسب با این ایام درسطح شهرستانها داشته و برای رفع نیازهای جوانان شهرستانی و نقاط دورافتاده نیز تلاش نمایند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این جلسه خواستار نگاه ویژه مدیران و مسئولین به مجمع جوانان استان، پیگیری ساخت خانه های جوان درشهرستانها، نشست مدیران با معاونت فرهنگی و امور جوانان و سازمانهای مردم نهاد فعال در این حوزه شد.

دکتر طیبی از برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر(ع) و تجلیل از جوانان برتر و نخبه استان، دیدار جامعه جوانان واعضای سمن ها با نماینده محترم ولی فقیه دراستان و امام جمعه معززگرگان، حضور در زندانهای استان و دیدار با زندانیان جوان، دیدار با خانواده های معزز شهدا درسطح استان، غبارروبی گلزار شهدای شهرستانهای سراسر استان، دیدار جوانان با استاندار محترم گلستان و اجرای بیش از 300 برنامه آموزشی و مسابقه فرهنگی و ورزشی درسطح استان در هفته جوان خبر داد.

درپایان این جلسه مقررشد: دستگاههای اجرایی استان پس از برگزاری برنامه های هفته جوان (8 لغایت 14 اردیبهشت ماه) گزارش عملکرد خود را دراسرع وقت به ستاد هفته جوان مستقر در معاونت فرهنگی و امور جوانان استان ارسال نمایند.

 


ارسال کننده خبر : معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .