عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بازدید مدیرکل بانوان گلستان از کلاسهای توانمند سازی زنان سرپرست خانوار شهرستان گالیکش


بازدید مدیرکل بانوان گلستان از کلاسهای توانمند سازی زنان سرپرست خانوار شهرستان گالیکش

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از کلاس های آموزشی که درراستای نظارت بر اجرای تفاهم نامه فی مابین وزارت کشوروسازمان آموزش فنی و حرفه ای استان درخصوص توانمند سازی زنان سرپرست خانوار مناطق حاشیه نشین استان در شهرستان گالیکش بازدید بعمل آورد.

دراین بازدید که با حضور معاون فرماندارو کارشناسان دفتراموربانوان استان برگزار شد دکتر غفاری مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان ضمن گفتگو با هنرآموزان و مدیر مرکز آموزش فنی و حرفه ای و مربیان، شهرستان گالیکش به بررسی مسائلی از جمله شرایط شرکت کنندگان و نقاط ضعف و چالشهای پیش رو ، بازار یابی و ایجاد اشتغال دائم

پرداخت.

درراستای نظارت بر اجرای تفاهم نامه فی مابین وزارت کشوروسازمان آموزش فنی و حرفه ای استان درخصوص توانمند سازی زنان سرپرست خانوار مناطق حاشیه نشین استان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان به اتفاق معاون فرماندارو کارشناسان دفتراموربانوان استان وفرمانداری از کلاس های آموزشی در شهرستان گالیکش بازدید بعمل آورد. در طی این بازدید ضمن صحبت با هنرآموزان و مدیر مرکز فنی و حرفه ای شهرستان و مربیان، شرایط شرکت کنندگان و نقاط ضعف و چالشهای پیش رو از جمله چگونگی بازار یابی و ایجاد اشتغال دائم مطرح گردید.

شایان ذکر است: مدیر کل دفتر امور بانوانو خانواده استانداری گلستان در سفر یکروزه به گالیکش از کارگاه پرورش قارچ با مدیریت بانوی سرپرست خانوار و طرح بوم‌گردی، صنایع غذایی، فرآورده‌های میوه‌ای و گیاهان دارویی و همچنین کشت سیاه‌دانه و کدوی طبی توسط بانوی کارآفرین بازدید بعمل آورد.

غفاری همچنین با حضور در روستای ینقاق ضمن بازدید از مرکز خلاق این روستا و همچنین طرح نوغانداری برگزیده و دارای رتبه کشوری، با بانوان مشغول در این کارگاه به گفتگو نشست و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت .


ارسال کننده خبر : اداره کل دفتر امور زنان و خانواده
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : banovan
  • بازدید : 122
  • کد خبر : 45419