عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نخستین جشنواره وبلاگ نویسی با موضوع پسماند در استان گلستان برگزار می شود

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند استان گلستان:

نخستین جشنواره وبلاگ نویسی با موضوع پسماند در استان گلستان برگزار می شود

نخستین جشنواره وبلاگ نویسی با موضوع پسماند در استان گلستان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند استان گلستان نخستین دوره جشنواره ملی وبلاگ نویسی با موضوع پسماند همزمان با اولین همایش ملی فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت بازیافت در اسفندماه سال جاری توسط سازمان مدیریت پسماند استان گلستان در گرگان برگزار می شود.

این جشنواره به منظور شناخت و آشنایی بیشتر با مفاهیم بازیافت و با هدف نشر و ترویج فرهنگ کاهش تولید زباله ، تفکیک از مبداء و تاثیر گذاری آن بر محیط زیست، بهداشت و اقتصاد خانواده با شعار محوری " تولید ثروت در صنعت باز یافت با رعایت حقوق شهروندی"برگزار خواهد شد.

احمد سردارزاده با اعلام این مطلب گفت: این جشنواره با هدف تبیین اهمیت و کارکردهای وبلاگ نویسی و تشویق نسل جوان به تعامل در محیط آنلاین و کسب مهارتهای دیجیتالی در جهت نیل به الگوی شهروند الکترونیک در سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی » برکزار می شود .

وی همچنین از دیگر اهداف این همایش را استفاده از فضای مجازی در جهت معرفی فعالیتهای سازمان ، توسعه و ترویج فرهنگ بازیافت در فضای مجازی ، شناخت و اشنایی هرچه بیشتر جامعه با مفاهیم صنعت بازیافت ، ارتقای سطح اطلاعات عمومی و تخصصی جوانان علاقه مند به محیط زیست پاک سالم ، معرفی وبلاگهای نمونه و استاندارد در صنعت بازیافت دانست.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان گلستان افزود : علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند با نگارش مطلب پیرامون موضوعات بازیافت و کاهش تولید زباله و همچنین .نقش صنعت بازیافت در کارافرینی و اقتصاد مقاومتی ( فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت بازیافت ، توسعه صنعت بازیافت ، تجارب و اموزه های موفق در بازیافت ، روشهای بازیافت ( تفکیک از مبدا ، تولید کمپوست ، تولید انرژی از پسماند ، جمع اوری حمل و نقل پسماند خشک و تر ، ..... )، نقش بخش خصوصی و سازمانهای مردم نهاد در بازیافت ، عکس ( فتوبلاگ) در این جشنواره شرکت کنند.

سردارزاده همچنین اعلام داشت : شرکت کنندگان می توانند جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به سایتwww.smpg.irمراجعه کنند.


ارسال کننده خبر : معاونت هماهنگی امور عمرانی
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : omrani
  • بازدید : 788
  • کد خبر : 4557