عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دومین جلسه کارگروه تدوین برنامه راهبردی-عملیاتی توسعه پایدار گمیشان برگزار شد

به ریاست معاون استاندار و با حضور فرماندار گمیشان؛

دومین جلسه کارگروه تدوین برنامه راهبردی-عملیاتی توسعه پایدار گمیشان برگزار شد

دومین جلسه کارگروه تدوین برنامه راهبردی-عملیاتی توسعه پایدار گمیشان برگزار شد

دومین جلسه کارگروه تدوین برنامه راهبردی-عملیاتی توسعه پایدار شهرستان گمیشان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار وبا حضور فرماندار و برخی از مدیران و معاونین ادارات کل استان در محل استانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ "محمود ربیعی" معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار با تاکید بر تدوین کتابچه شهرستان گمیشان گفت: کتابچه تهیه شده باید شاخصه های مناسب و قابل اجرایی متناسب با نیازها و ظرفیت های شهرستان گمیشان باشد.

وی افزود: این کتابچه باید تا پایان تیرماه با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری و فرمانداری گمیشان تهیه شود.

ربیعی خاطر نشان کرد: ترسیم هدف و مسیر رسیدن به توسعه متوازن امری ضروری است و برای این منظور کتابچه تدوینی مبنای کار توسعه ای شهرستان گمیشان خواهد بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در پایان بر هماهنگی دستگاه ها جهت رسیدن به توسعه متوازن و توجه به تجهیز زیرساخت های توسعه ای تاکید کرد.

"امیرشیر توماج" فرماندار شهرستان نیز قرار گرفتن گمیشان در این لیست را فرصتی برای تسریع در توسعه منطقه دانست و خاطر نشان کرد: این یک فرصت مناسبی برای پیشرفت شهرستان است و همه دستگاه ها باید برای توسعه متوازن گمیشان در چارچوب این برنامه توجه ویژه ای داشته باشند.

وی افزود: شهرستان گمیشان ظرفیت های متنوعی برای توسعه داشته که هر یک از آنها می تواند کمک خوبی برای تدوین برنامه راهبردی-عملیاتی توسعه پایدار گمیشان داشته باشد.

توماج تصریح کرد: میگو، پرورش ماهیان خاویاری، ناحیه صنعتی، بندرسبز خزری، چهار بانده شدن مسیر گمیش تپه به بندرترکمن، منطقه گردشگری ساحل چارقلی و توماجلر چارقلی و احداث بیمارستان از برنامه های اولویت دار توسعه ای شهرستان گمیشان می باشد.

لازم به ذکر است تدوین برنامه راهبردی-عملیاتی توسعه پایدار گمیشان یکی از مصوبات مهم سفر وزیر کشور در هفته گذشته به استان نیز بوده است.

 

دومین جلسه کارگروه تدوین برنامه راهبردی-عملیاتی توسعه پایدار گمیشان برگزار شد

 

دومین جلسه کارگروه تدوین برنامه راهبردی-عملیاتی توسعه پایدار گمیشان برگزار شد

 

 

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری گمیشان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : گمیشان
  • بازدید : 81
  • کد خبر : 46998