عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مسجد پناهگاه اصلی دربرابر هجمه آسیب های اجتماعی است.

مدیر کل امور اجتماعی استانداری گلستان گفت:

مسجد پناهگاه اصلی دربرابر هجمه آسیب های اجتماعی است.

مسجد پناهگاه اصلی دربرابر هجمه آسیب های اجتماعی است.

عبدالرضا چراغعلی در آیین افتتاحیه و همایش توجیهی اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور که در مسجد اعظم شهدای گرگان، برگزار شد، اظهار کرد: همه به نوعی با آسیب های اجتماعی روبرو هستند.

 

وی طلاق، خودکشی، اعتیاد، حاشیه نشینی و مفاسد اخلاقی و اجتماعی را از جمله آسیب های اجتماعی برشمرد و تصریح کرد: شرایط و کارنامه کنونی کشور ما قابل قبول نیست و باید علت را از یک سو هجمه بین المللی و دیگر در خودمان جستجو کنیم.

چراغعلی گفت: بررسی های صورت گرفته نشان داده که مساجد به عنوان پناهگاه اصلی ما در برابر این هجمه ها است و می توانداوقات فراغت سالمی برای نوجوانان و جوانان ایجاد کند.

وی با بیان این که موضوعات اجتماعی باید همه گیر شود، افزود: اگر در استان نابه هنجاری های اجتماعی وجود دارد، همه مقصر هستیم.

چراغعلی گفت: امروزه بی تفاوتی نسبت به هم نوع در جامعه وجود دارد، امری که در دوران قدیم وجود نداشت و همه به فکر هم بودند و به یکدیگر کمک می کردند.

وی اضافه کرد: مسأله آسیب های اجتماعی آن قدر از اهمیت برخوردار است که شخص رهبر معظم انقلاببه آن ورود پیدا کرده و تاکید دارند بایداین آسیب را مشکل خود بدانیم تا در برابر این اهریمن بایستیم.

چراغعلی تأکید کرد: باید تفریحات جدیدی متناسب با نیازهای نسل جدید طراحی کرد زیرا طرح های قدیم دیگر پاسخگو نیستند.


ارسال کننده خبر : اداره کل امور اجتماعی
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : ejtemee
  • بازدید : 78
  • کد خبر : 47425