عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بررسی تأثیرات تشدید مهاجرت در حوزه اقوام و آسیب های آن


بررسی تأثیرات تشدید مهاجرت در حوزه اقوام و آسیب های آن

بررسی تأثیرات تشدید مهاجرت در حوزه اقوام و آسیب های آن

در چهارمین جلسه کمیسیون اقوام، فرق و مذاهب اسلامی شورای تأمین استان که به ریاست سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان برگزار شد، اخبار مربوط به اقوام در استان و تأثیرات تشدید مهاجرت در حوزه اقوام و آسیب ها و فرصت های آن مورد بررسی قرار گرفت.

"عبدالرضا چراغعلی" در این جلسه گفت: باید تلاش کنیم با هوشیاری آسیب های ناشی از مهاجرت بی رویه را به فرصت تبدیل کنیم و تدابیری بیاندیشیم که این مهاجرت ها تبدیل به حاشیه نشینی و آسیب هایی که بدنبال دارد، نشود.

وی افزود: جلسات کمیسیون اقوام، فرق و مذاهب اسلامی شورای تأمین استان از جلسات مهمی است که ضرورت دارد به صورت ماهانه برگزار شود زیرا استان گلستان رنگین کمانی از اقوام است و با وجود مذاهب نیازمند توجهات بیشتر در این حوزه است تا دچار آسیب نشود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در پایان با تأکید بر اطلاع رسانی به موقع حوادث، گفت: در حادثه تلخ و ناگوار قتل مولوی جمال زایی امام جمعه اهل سنّت روستای رضاآباد رامیان، اطلاع رسانی هوشمندانه و به موقع صدا و سیما و برخی رسانه های دیگر استان باعث جلوگیری از موج سواری شبکه ها و کانال های معاند شد و مردم اخبار را از رسانه های رسمی به موقع دریافت کردند.

بررسی تأثیرات تشدید مهاجرت در حوزه اقوام و آسیب های آن

بررسی تأثیرات تشدید مهاجرت در حوزه اقوام و آسیب های آن

بررسی تأثیرات تشدید مهاجرت در حوزه اقوام و آسیب های آنارسال کننده خبر : معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .