عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » با هفته نامه ها و سایت هایی که مطالب تفرقه آمیز بیان کنند برخورد جدی خواهد شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

با هفته نامه ها و سایت هایی که مطالب تفرقه آمیز بیان کنند برخورد جدی خواهد شد

با هفته نامه ها و سایت هایی که مطالب تفرقه آمیز بیان کنند برخورد جدی خواهد شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: با هفته نامه ها، پایگاههای خبری و سایتهایی که در حوزه اقوام و مذاهب، مطالب تفرقه آمیز ، ناسیونالیستی و قوم گرایانه بیان کنند، برخورد جدی و قانونی صورت خواهد گرفت.

"علی اصغر طهماسبی" در جلسه کمیسیون فرق و مذاهب شورای تأمین استان، اظهار کرد: بحمدالله با نگاه تقریبی نماینده محترم ولی فقیه در استان، ما در حوزه اقوام و مذاهب مشکلی نداریم  و همه اقوام استان برادرانه در کنار هم زندگی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: به هر حال امنیت پدیده ای سیال و آسیب پذیر است و این امنیتی که امروز در استان گلستان وجود دارد، ارزان بدست نیامده که توسط برخی از سخنرانان یا سایتها و نشریات بخواهد به چالش کشیده شود و قانون با هر شخصی که بر هم زننده وحدت استان، به هر شکلی باشد، برخورد خواهد کرد.

رئیس کمیسیون فرق و مذاهب شورای تأمین استان در ادامه به بیان برخی از برنامه های اجرایی در حوزه اقوام و مذاهب پرداخت و افزود: برگزاری جشن در مناسبتها و اعیاد مذهبی و برگزاری جشنواره های اقوام باعث تحکیم و تقویت همبستگی ملی و مذهبی و مشارکت مدنی اقوام خواهد شد.

طهماسبی همچنین از تدوین دستورالعمل کمیسیون فرق و مذاهب در وزارت کشور خبر داد و گفت: 40 مورد در این دستورالعمل احصاء شده که بسیار جامع بوده و تمام مواردی که در اطلس جغرافیایی اقوام وجود دارد، در آن لحاظ شده است.

وی در پایان از زحمات مرکز بزرگ اسلامی شمال در راستای وحدت مثال زدنی استان گلستان تقدیر کرد.


ارسال کننده خبر : معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0