عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » استمرار بازرسی و نظارت بر بازار در گلستان


استمرار بازرسی و نظارت بر بازار در گلستان

استمرار بازرسی و نظارت بر بازار در گلستان

معاون برنامه‎ریزی استاندار گلستان گفت: بازرسی و نظارت بازار در سطح استان باید استمرار داشته باشد.
"علی‎اکبر سوخت‌سرایی" در دوازدهمین جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان گلستان، بر تداوم بازرسی و نظارت مستمر بر بازار توسط بازرسان تاکید کرد و اظهار داشت: وظیفه اصلی کمیسیون بازار استان جلوگیری از هرگونه تخلف در بازار بوده و بدین منظور لازم است بازرسی‎ها همچون گذشته ادامه یابد.
وی با اشاره به اهمیت بالای رسیدگی به تخلفات تصریح کرد: جریمه و تنبیه متخلفان می‎تواند خاصیت بازدارندگی داشته باشد، البته به شرط آن که رسیدگی به پرونده‎ها با سرعت و جدیت پیگیری شود تا زمان از دست نرود.
معاون برنامه‎ریزی استاندار گلستان همچنین در خصوص ذخیره‎سازی گندم در سیلوهای استان در سال جاری گفت: خوشبختانه با تدابیر خوبی که در استان اندیشیده شد و تلاش‎های صورت گرفته توسط همه دستگاه‎های اجرایی، با خرید گندم از کشاورزان ذخیره‎سازی آن در استان در وضعیت مناسبی قرار دارد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان نیز گفت: طی هفت ماهه نخست سال جاری توزیع نهاده در بین متقاضیان با هدف تنظیم بازار شیر و گوشت و مرغ در استان نسبت به کل سال گذشته 22 درصد رشد داشته است.
یدالله وفایی بازدید مستمر بازار را از وظایف ذاتی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان دانست و اظهار داشت: بازرسان این سازمان با جدیت این وظیفه ذاتی خود را دنبال می‎کنند.
گفتنی است در این جلسه گزارشی از وضعیت بازار و قیمت کالاهای اساسی، بازرسی و نظارت بازار استان، اقدامات و برنامه‌های اداره کل تعزیرات حکومتی استان در راستای رسیدگی به پرونده‎های متخلفان و قانون جدید نظام صنفی، وضعیت ذخیره‌سازی گندم و مهمترین اقدامات اداره کل غله و پشتیبانی امور دام در بحث ذخیره‎سازی کالاهای اساسی ارائه شد.


تأیید کننده خبر : ghaeni
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : admin
  • بازدید : 882
  • کد خبر : 192