عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مردم و خیرین در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی حضور فعال داشته باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

مردم و خیرین در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی حضور فعال داشته باشند

مردم و خیرین در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی حضور فعال داشته باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با بیان اینکه برای پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی به یک عزم و اراده همگانی نیاز است، تأکید کرد: حضور مردم، تشکل های مردم نهاد و خیرین در کنار مسئولان استان، یکی از ضرورت ها در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی است.

"علی اصغر طهماسبی" در جلسه ستاد فرهنگی و اجتماعی کاهش آسیب های اجتماعی استان، اظهار کرد:طرح تقسيم كار ملی براي كنترل و كاهش آسيب های اجتماعی در شورای اجتماعی كشور به تصویب رسیده و دستگاه هاي مختلف را متولی هر يك از آسيب هاي آجتماعی نموده است، بطور مثال پیرامون سکونت گاههای غیر مجاز کمیته ای با مدیریت اداره کل راه و شهرسازی استان وجود دارد.

رئیس کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان ادامه داد: در برش استانی کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی 18 کمیته در ذیل ستاد وجود دارد که وظایف این کمیته ها احساء شده و دستگاههای عضو آن نیز مشخص است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تصریح کرد: در این راستا با توجه به اقتضائات مناطق مختلف استان، مهمترین آسیبها، معضلات اجتماعی و گروههای هدف شناسایی و احصاء شده و برای کاهش این آسیب ها باید در کنار افزایش سطح آگاهیها و حساسیت عمومی، دستگاهها و سازمانها نسبت به جذب اعتبارات ملی، مطالبه گری و پیگیری لازم را داشته باشند.

طهماسبی در پایان گفت: کاهش آسیب های اجتماعی یک برنامه 10 ساله است که در قالب دو طرح 5 ساله احصاء شده و در دستور کار مسئولین استان قرار دارد.

مردم و خیرین در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی حضور فعال داشته باشند


تأیید کننده خبر : کارشناس1
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0