عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » رصد دائمی هفته نامه ها و فضای مجازی استان در حوزه فرق و مذاهب

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تأکید کرد:

رصد دائمی هفته نامه ها و فضای مجازی استان در حوزه فرق و مذاهب

رصد دائمی هفته نامه ها و فضای مجازی استان در حوزه فرق و مذاهب

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: رصد دائمی هفته نامه ها و فضای مجازی استان در حوزه اقوام، فرق و مذاهب در دستور کار شورای تأمین است.

"علی اصغر طهماسبی" در جلسه کمیسیون اقوام، فرق و اقلیت های دینی شورای تأمین استان، افزود: رصد هفته نامه ها و فضای مجازی به این منظور صورت می گیرد که قلمی یا مطلبی منتشر نشود که خدای نکرده به وحدت موجود بین اقوام و مذاهب استان، خدشه وارد کند.

وی تصریح کرد: ما در استان گلستان با وجود سه مؤلفه امنیتی اقوام، مذاهب و مرز همواره باید در تلاش باشیم تا با حداقل هزینه استان را اداره کنیم.

رئیس کمیسیون اقوام، فرق و اقلیت های دینی شورای تأمین استان ادامه داد: انتظار ما از رسانه های مکتوب و مجازی استان این است که به خاطروجود ویژگی های شاخص امنیتی استان در راستای وحدت بخشی بین اقوام و مذاهب بکوشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خاطرنشان کرد: دشمن وحدت بین اقوام و مذاهب را نشانه گرفته و به دنبال اجرای سناریوی تفرقه افکنی است که این هوشیاری و جدیت تمامی دستگاهها و نهاد های ذیل شورای تأمین را مطلبد.

طهماسبی در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از تریبون هایی که با هدف تخریب دولت، بذر یأس و نا امیدی را در دل مردم می کارند، گفت: خدمات نظام جمهوری اسلامی به مردم بی نظیر بوده و ما تنها بخشی از این خدمتگذاری را در دهه فجر شاهد بودیم.

وی ادامه داد: ما طی سه سال گذشته عملیات گازرسانی به 53 روستای دورافتاده و بعضاً صعب العبور شهرستان مرزی مراوه تپه را داشتیم و صدها پروژه ریز و درشت دیگر در جای جای استان، اما عده ای همچنان با سخنان خود مردم را نا امید و مأیوس می کنند، سخن ما با این عزیزان این است که شک نداشته باشید، دود این نا امیدی در وهله اول به چشم نظام خواهد رفت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خاطرنشان کرد: مردم وقتی در مقام قضاوت قرار می گیرنددیگر از دولتها نام نمی برند و این کلیت نظام جمهوری اسلامی است که مورد قضاوت قرار می گیرد.

طهماسبی اضافه کرد: دولت ها به عنوان بخشی از بدنه نظام می آیند و می روند و با رأی مردم تغییر می کنند و این نظام جمهوری اسلامی است که ماندگار خواهد بود.

وی در پایان گفت: از کلیه عزیزانی که پشت تریبون های نظام قرار می گیرند، برادرانه می خواهیم با سخنان نسنجیده اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی را به چالش نکشیده و آب به آسیاب دشمن نریزند.

رصد دائمی هفته نامه ها و فضای مجازی استان در حوزه فرق و مذاهب

رصد دائمی هفته نامه ها و فضای مجازی استان در حوزه فرق و مذاهب

رصد دائمی هفته نامه ها و فضای مجازی استان در حوزه فرق و مذاهب

رصد دائمی هفته نامه ها و فضای مجازی استان در حوزه فرق و مذاهب

 

 

 


ارسال کننده خبر : معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

فهرست

پیوندها

حدیث روز

امام باقر (ع) می فرماید : پر حسرتترين مردم در روز قيامت، بنده اى است كه عدلى را وصف كند و خودش خلاف آن را عمل كند.

آرشیو

<    «  مهر 1397  »    >
شیدسچپج
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 1017
بازدید دیروز: 7643
بازدید ماه:176544
بازدید سال:1630966
بازدید کل:18279595

آخرین بروزرسانی

ارتباط با استاندار