عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » 16 میلیارد تومان تسهیلات در دو هفته به بنگاههای اقتصادی پرداخت شده است

معاون استاندار در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید:

16 میلیارد تومان تسهیلات در دو هفته به بنگاههای اقتصادی پرداخت شده است

16 میلیارد تومان تسهیلات در دو هفته به بنگاههای اقتصادی پرداخت شده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت اشتغال پایدار با رونق تولید داخلی اظهار کرد:16 میلیارد تومان تسهیلات در دو هفته برای 10 واحد اقتصادی پرداخت شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، محمود ربیعی بعدازظهر امروز 22 خرداد در  پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سالجاری تصریح کرد: منابع بانکهای استان به 13هزار میلیارد و چهارصد میلیون افزایش داشته که رشد11 درصدی را به همراه داشته است.
وی افزود: برنامه محوری دستگاه های اجرایی باید در سال 97 توسعه یابد و برنامه ریزی ها با هدف رشد اقتصادی، رونق تولید و افزایش اشتغال مد نظر باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گلستان با اشاره به اینکه وحدت ٰٰ، همدلی و کمک به صنایع داخلی از طرف بانکها مورد توجه جدی قرار گیرد،خاطر نشان کرد: به 25 واحد برای نوسازی و بازسازی 62 میلیارد تومان تا اکنون پرداخت شده که در این زمینه گلستان رتبه چهارم کشور را داراست.
ربیعی با اشاره به اینکه منابع استان 26 درصد افزایش یافته، افزود: نسبت منابع کل کشور که 20 درصد بوده که استان با ۶ درصد افزایش از نرم کشوی جلوتر است.
وی با بیان اینکه مصارف استان 11.7 درصد افزایش داشته است ٰ یاد آور شد: تاپایان اردیبهشت رشد منابع نیز یک درصد بالا رفته است که تلاش مسئولان را نشان می دهد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گلستان تصریح کرد:تا کنون 252 طرح با درخواست تسهیلات 424 میلیارد تومان به بانک های عامل استان معرفی شده است و امیدواریم بانک ها همکاری لازم را در ارائه تسهیلات داشته باشند.
ربیعی با تاکید بر اینکه بانکها قوانین در نظر گرفته شده را رعایت کنند افزود:هزار و یکصد و دو میلیارد تومان در سال 96 و 97 به بنگاههای بزرگ و کوچک استان پرداخت شده که از این جهت گلستان رتبه پنجم کشور را کسب کرده است.
لازم به ذکر است در  این جلسه قوانلو مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان گزارشی از آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات ارائه کرد.
همچنین مشکلات تعدادی از واحد های تولیدی با حضور امعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گلستان بررسی شد و دستورات لازم جهت رفع مسائل آنان صادر شد.

16 میلیارد تومان تسهیلات در دو هفته به بنگاههای اقتصادی پرداخت شده است


تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0