عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بکارگیری ظرفیت دستگاههای فرهنگی در تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری:

بکارگیری ظرفیت دستگاههای فرهنگی در تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب

بکارگیری ظرفیت دستگاههای فرهنگی در تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: شهرستان بندرگز با تاریخ درخشان خود در قبل و بعد از پیروزی انقلاب یکی از پیشگامان مبارزه علیه نظام ستمشاهی بوده است.

"عبدالرضا چراغعلی" در نهمین جلسه شورای اداری شهرستان بندرگز در سال 97 افزود : بندرگز یکی از معدود شهرهای کشور است که از سال های قبل از آغاز انقلاب اسلامی و در دوران خفقان ستم شاهی با عمّال رژیم پهلوی به مبارزه برخاست.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان ادامه داد: امروز به برکت انقلاب اسلامی ذره ای از مواضع خود در دنیا کوتاه نیامده ایم و در کمال عزت و سربلندی زندگی می کنیم و به عنوان یکی از کشورهای مقتدر منطقه در معادلات جهانی مطرح هستیم.

چراغعلی خاطرنشان کرد: امروز پس از گذشت 40 سال از عمر انقلاب، با قدرت و عزت همه دشمنان و دسیسه ها را پشت سر گذاشتیم و به برکت خون شهدا نظام مقدس جمهوری اسلامی به اوج اقتدار رسیده است.

وی در ادامه تصریح کرد: ادارات و نهادها به ویژه دستگاه های فرهنگی تاثیر بسیاری در ارتقای فرهنگ عمومی مردم دارند و باید درآستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این ظرفیت ها برای تبیین اهداف انقلاب استفاده و بکارگیری شود.

چراغعلی با بیان همزمانی ایام فاطمیه و دهه فجر نیز گفت: برنامه ریزی برای اجرای مطلوب برنامه های فرهنگی متناسب با این ایّام و مردمی برگزار کردن برنامه ها ضروری است.

بکارگیری ظرفیت دستگاههای فرهنگی در تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب

بکارگیری ظرفیت دستگاههای فرهنگی در تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلابارسال کننده خبر : معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .