عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » پیام استاندار گلستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس


پیام استاندار گلستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

پیام استاندار گلستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

استاندار گلستان در پیامی ضمن تسلیت بمناسبت ایام سوگواری امام حسین(ع)، آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت و اظهار کرد: جنگ تحمیلی واقعه ای عظیم در تاریخ معاصر کشور بود که در آن ارزش و جایگاه والای ایرانیان در دفاع از شرف، ناموس و اعتقادات شان در جهان به اثبات رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، متن کامل پیام دکتر حسن صادقلو به شرح زیر است؛
 
بسم ا... الرحمن الرحیم
دفاع از تمامیت ارضی و مقابله با تهاجم خارجی در بین ملل و اقوام مختلف همواره به عنوان یک ارزش قابل تقدیر و ستایش ، شناخته می شود.
ملت شریف ایران در حالی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی تهاجم رژیم بعث عراق با همکاری تمامی ابرقدرت های بین المللی را به خاک خود تجربه کرد که هنوز در ابتدای مسیر ساخت و ساز کشور پس از رژیم ستمشاهی پهلوی قرار داشت.
جنگ تحمیلی واقعه ای عظیم در تاریخ معاصر کشور بود که در آن ارزش و جایگاه والای ایرانیان در دفاع از شرف، ناموس و اعتقادات شان در جهان به اثبات رسید و دنیا به این واقعیت معترف شد که ایران آغازگر جنگ نبوده و خاک ما مورد تعرض بیگانگان قرار گرفته است.
اینجانب ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم و سوگواری حضرت اباعبدا... الحسین(ع) و پاسداشت هفته دفاع مقدس ، یاد و نام شهیدانی که با گوهر ارزشمند جان خود در مسیر والای کربلای حسینی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند و به فرمان بنیانگذار عظیم الشان انقلاب لبیک گفتند، را گرامی می دارم و بر این باورم که امروز نیز نسل حاضر آمادگی دفاع از ارزش های دفاع مقدس بر اساس فرامین مقام معظم رهبری را دارد.
 
 
حسن صادقلو
استاندار گلستان

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .