عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » خیرین ورزشی ساز 300 پروژه در سطح کشور ساخته اند

استاندار گلستان و موسس انجمن خیرین ورزشی ساز کشور در گفتگو با خبر ورزشی شبکه 3 سیما؛

خیرین ورزشی ساز 300 پروژه در سطح کشور ساخته اند

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

خیرین ورزشی ساز 300 پروژه در سطح کشور ساخته اند

استاندار گلستان و موسس انجمن خیرین ورزشی ساز کشور با اشاره به جایگاه خیرین در حوزه هایی همچون آموزش و پرورش و سلامت، اظهار کرد: خیرین ورزشی ساز تاکنون 300 پروژه در سطح کشور ساخته اند و نقش موثری در رشد فضاهای ورزشی داشته اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی در گفتگوی تلفنی با خبر ورزشی شبکه 3 سیمای رسانه ملی، تصریح کرد: ستاد خیرین ورزشی به دلیل مشکلاتی که دستگاه های اجرایی در حوزه ورزش داشت در سال 93 تاسیس شد و علاقه مندان کمک های ریالی خود را در حوزه ورزش چه در ساخت و ساز اماکن ورزشی و چه کمک در حوزه هیات های ورزشی و فدراسیون ها ارائه کردند.
وی افزود: امیدوارم فرهنگ سازی به گونه ای باشد که موضوع خیرین قابل تعمیم برای سایر موارد در کشور باشد و البته در بعضی استان ها هم این انجمن ساز و کار قانونی پیدا کرده است و در برخی استان ها در حال تصویب است .
وی یادآورشد: ما در سال های 94 و 95، به اندازه اعتبارات عمرانی از ستاد خیرین ورزشی یار کمک مالی دریافت کردیم.
استاندار گلستان و موسس انجمن خیرین ورزشی ساز کشور خاطر نشان کرد: قانون ماده 10 و ماده 18 قانون تنظیم بخشی از مقررات دولت را گرفتیم که به ما این اجازه را می داد که پروژه های نیمه کاره را هم جهت اتمام به خیرین بدهیم تا آنها بتوانند تمام نمایند و پس از تکمیل به نام خود آنهاآنها  وقف نماییم که البته در گذشته امکان ارائه پروژه هایی که  کد اعتباری دولت را دارند،  به خیرین وجود نداشت.
دکتر هاشمی ضمن تبریک به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، گفت: ورزش چه در بعد همگانی و قهرمانی اثرات مثبت و خوبی دارد و آسیب های اجتماعی که امروز در جامعه ماست همچون اعتیاد، طلاق، جرم های مختلف درمانی جز ورزش ندارد.
وی افزود: در حوزه قهرمانی هم اقتدار کشور ما ورزش است و هیچ کار فرهنگی مهمتر از این نیست که پرچم جمهوری اسلامی توسط یک قهرمان ما در 5 هزار کیلومتر آن طرفتر به احتزار درمی آید و ماباید این موضوع را ارج بنهیم.
وی یادآور شد: در استان گلستان هم ورزش همگانی خود را هفته ای یک روز با همکاران و مدیران در سطح استان دنبال می کنیم همانند کاری که در وزارت ورزش و جوانان انجام دادیم.
استاندار گلستان در خصوص تیم والیبال گنبد کاووس تصریح کرد: همکاری های خوبی با فدراسیون والیبال صورت گرفته تا بتوانیم اسپانسر های موجود را تغییر دهیم و طی روزهای آینده اسپانسرهای جدیدی برای این تیم معرفی خواهد شد و این تیم خوب و محبوبی که در استان گلستان است را به جهت علاقه مندی مردم استان حفظ می کنیم و ارتقا خواهیم داد.

خیرین ورزشی ساز 300 پروژه در سطح کشور ساخته اند

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0