عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه استاندار با مجمع نمایندگان استان پیرامون مباحث بودجه و جذب سرمایه گذاری برگزار شد


جلسه استاندار با مجمع نمایندگان استان پیرامون مباحث بودجه و جذب سرمایه گذاری برگزار شد

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

جلسه استاندار با مجمع نمایندگان استان پیرامون مباحث بودجه و جذب سرمایه گذاری برگزار شد

استاندار گلستان  در ششمین جلسه رسمی با مجمع نمایندگان استان پیرامون پیرامون مباحث بودجه و جذب سرمایه گذاری در تهران دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان،در این دیدار که چهارشنبه 2 اسفند در تهران منعقد گردید، دکتر سید مناف هاشمی استاندار گلستان ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری، با تاکید بر رفع موانع موجود بر سر راه سرمایه گذاری در استان، تصریح کرد: با مدیران دستگاه ها و بانکهایی که علاقمند به توسعه استان نبوده و با کندی در انجام کار، در این راه مانع ایجاد می کنند به شدت برخورد خواهد شد.
لازم به ذکر است در این جلسه پیگیری مباحث بودجه ای استان، جذب سرمایه گذاری و تسهیل در اجرای پروژه هایی که از سوی سرمایه گذاران در استان اجرا می شود، مورد بررسی و تاکید قرار گرفت.

گفتنی است مجمع نمایندگان استان هم ضمن تقدیر از جدیت در اقدامات صورت گرفته برای توسعه گلستان، بر پشتیبانی و حمایت از این فعالیت ها تاکید کردند.

 

جلسه استاندار با مجمع نمایندگان استان پیرامون مباحث بودجه و جذب سرمایه گذاری برگزار شدبازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .