عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » زنجیره تولید گوشت مرغ با سرمایه گذاری 400 میلیارد تومان راه اندازی می شود


زنجیره تولید گوشت مرغ با سرمایه گذاری 400 میلیارد تومان راه اندازی می شود

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

زنجیره تولید گوشت مرغ با سرمایه گذاری 400 میلیارد تومان راه اندازی می شود

استاندار گلستان با سرمایه گذاران شرکت زرین طیور گلستان که تعهد سرمایه گذاری 400 میلیارد تومانی در زمینه زنجیره تولید گوشت مرغ را دارند، دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر سید مناف هاشمی عصر امروز شنبه 12 اسفند در دیدار با سرمایه گذاران شرکت زرین طیور گلستان، ضمن تقدیر از حضور این سرمایه گذاران، تصریح کرد: تلاش داریم زیرساخت های لازم جهت فعالیت بخش خصوصی در استان را فراهم آوریم.
وی افزود: حضور سرمایه گذاران در استان ضامن رونق تولید، اشتغال پایدار و سر بلندی استان است و تمامی مدیران دستگاه های اجرایی باید راه را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی هموار نمایند.
استاندار گلستان یادآور شد: نگاه زنجیره ای در حوزه طیور و همچنین رقم سرمایه گذاری که انجام خواهد شد، نوید بخش آینده ای روشن را می دهد و امیدواریم این شرکت علاوه بر تامین امنیت غذایی داخلی و ایجاد اشتغال بتواند به توفقیات ارزشمندی در زمینه صادرات و ارائه محصولات به دیگر کشورها نیز دست یابد.
دکتر هاشمی گلستان را استانی با استعداد و ظرفیت بالا معرفی کرد و گفت: هر اندازه مسولان دستگاه های اجرایی استان بتوانند زیرساخت های لازم و مجوز های مورد نیاز را با سرعت بیشتری تامین نمایند، روند حضور سرمایه گذاران در استان تسریع خواهد شد.
لازم به ذکر است در این دیدار سرمایه گذاران شرکت زرین طیور گلستان نیز نقطه نظرات خود را با استاندار گلستان در میان گذاشتند.
 

زنجیره تولید گوشت مرغ با سرمایه گذاری 400 میلیارد تومان راه اندازی می شود


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .