عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وارد گلستان شد

با استقبال استاندار گلستان

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وارد گلستان شد

 معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وارد گلستان شد

دکتر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با استقبال رسمی دکتر هاشمی استاندار گلستان ، مهندس غراوی نماینده مردم کلاله، مراوه تپه، گالیکش و مینودشت و دیگر مدیران ارشد استانی وارد فرودگاه بین المللی گرگان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پس از حضور در استان راهی روستای صوفیان شهرستان کلاله جهت حضور در سیزدهمین جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل ترکمن شد.

گلستان پایگاه اصلی اسب اصیل ترکمن است و یکی از جاذبه های استان که در سطح ملی می تواند زمینه جذب گردشگران را فراهم آورد زیبایی های اسب ترکمن است.

لازم به ذکر است دکتر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پنج شنبه 20 اردیبهشت در آیین نکوداشت دویست و هشتاد و پنجمین سالگرد شاعر و عارف شهیر ایرانی ترکمن مختومقلی فراغی در آق تقه شهرستان مراوه تپه حضور دارند.

مختومقلی فراغی به عنوان چهره ای تاثیرگذار در ادبیات و فرهنگ مردم ترکمن به شمار می رود که در اشعار خود توجه به مسئله وحودت را به جد مورد نظر قرار داده است.

گفتنی است گلستان یکی از استان های اصیل و دارای سابقه تاریخی سترگ است که با استفاده از ظرفیت های طبیعی، چهره های معتبر علمی و ادبی ، اماکن و بقاع متبرکه می تواند مقصد گردشگران داخلی و خارجی باشد.

شایان ذکر است رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  به‌ منظور افتتاح و بازدید از چند پروژه گردشگری ، شرکت در مراسم مختوم‌قلی ، بازدید از دیوار دفاعی گرگان-کلاله، دیدار با سمن‌ها و فعالان حوزه میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری به این استان سفر کرده است.

 

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وارد گلستان شدتأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0