عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » امروز الگوی اصلی وحدت در جامعه شهدا هستند

استاندار گلستان در جلسه شورای راهبردی توسعه ایثار و شهادت

امروز الگوی اصلی وحدت در جامعه شهدا هستند

امروز الگوی اصلی وحدت در جامعه شهدا هستند

 

 

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه امروز الگوی اصلی وحدت در جامعه شهدا هستند، اظهار کرد: شهیدان پشتوانه های اصلی انقلاب اسلامی ایران و ضامن نظام هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ،دکتر سید مناف هاشمی ظهر امروز 17 مرداد در اولین جلسه شورای راهبردی توسعه ایثار و شهادت که با حضور دکتر میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید برگزار شد،تصریح کرد: تلاشگران جامعه در حال حاضر کسانی هستند که اشتغال ایجاد کرده و خانواده ای را شاد نمایند.
وی با اشاره به اینکه خون شهدا تنها چیزی است که انقلاب اسلامی را بیمه می کند، افزود: مسیر شهادت همچنان باز است و هنوز می بینیم که جوانان پاک این میهن برای حفظ این کشور جان خود را فدا می کنند.
استاندار گلستان دیدار، تقدیر و تجلیل از خانواده معظم شهدا را وظیفه همگان دانست و خاطرنشان کرد: تکریم والدین شهدا وظیفه ای خطیر است که امیدواریم به خوبی از عهده آن برآییم.
دکتر هاشمی با بیان اینکه امروز تنها چیزی که ایران را بیمه می کند اتحاد است،یاد آور شد: امروز آرامشی که بر سراسر میهن عزیز اسلامی مان سایه افکنده از برکت خون شهیدان انقلاب و جان بر کفان آن دوران است.
وی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان جز برنامه‌های اصلی فرمانداران و مدیران اجرایی استان باشد افزود: هر سه ما یکبار جلسات شورای ترویج فرهنگ و ایثار در شهرستانها با مسئولیت فرمانداران برگزار گردد.
استاندار گلستان گفت:امروز ما در حوزه ایثار و شهادت باید قدم هایی را برداریم که به جامعه و مردم ما نزدیکتر بوده و با عشق و اراده قوی اتفاق بیافتد.
دکتر هاشمی اظهار کرد: امروز آرامش ، امنیت و عزت ما مدیون فداکاریهای شهداست و وظیفه ما حفظ و حراست از این فداکاری هاست و این مسئله جز با فرهنگ ایثار وشهادت محقق نخواهد شد .
وی با اشاره به اینکه حضور در كنار خانواده معظم شهدا توفيق الهي براي مسئولان است،خاطر نشان کرد:خون شهيدان والامقام و صبر و بردباري خانواده هاي معزز آنان،عزت و اقتدار را براي نظام جمهوري اسلامي ايران در جهان به ارمغان آورده است.
همچنین در این جلسه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید کشور جهاد را یک نوع حرکت به سوی کمال دانست و افزود: فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه باید نهادینه کنیم و همه باید عامل این فرهنگ باشیم.
دکترمیرمرادی با اشاره به اینکه سامانه برخط بنیاد شهید کشور 11 خدمت را به خانواده این عزیزان ارائه می دهد،خاطر نشان کرد:مصادیق ایثار و شهادت را در ادارات احصا کنیم و به آن عمل نماییم.
                                                        

امروز الگوی اصلی وحدت در جامعه شهدا هستند

 

امروز الگوی اصلی وحدت در جامعه شهدا هستند

 

امروز الگوی اصلی وحدت در جامعه شهدا هستند

 تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0