عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » استاندار گلستان: ضاربین مولوی جمالزایی بزودی دستگیر می شوند


استاندار گلستان: ضاربین مولوی جمالزایی بزودی دستگیر می شوند

استاندار گلستان: ضاربین مولوی جمالزایی بزودی دستگیر می شوند

استاندار گلستان با ابراز تاسف از قتل مولوی عبدالغفور جمالزایی امام جماعت مسجد مسجد ایمان اهل سنت روستای رضا آباد این استان گفت: پلیس اگاهی سرنخهایی در این خصوص به دست آورده و بزودی ضاربین دستگیر می شوند.

سیدمناف هاشمی چهارشنبه شب پس از دیدار با خانواده شهید سیاوش ناصری از شهدای واقعه 12 دی گنبدکاووس افزود: اقدامات خوبی از سوی پلیس آگاهی برای شناسایی ضاربین مولوی جمالزایی انجام شده و عوامل قتل بزودی دستگیر می شوند.

وی گفت: دستگاه قضایی گلستان هم آماده محاکمه عوامل قتل مولوی جمالزایی است و اطلاعات تکمیلی توسط نیروی انتظامی اطلاع رسانی خواهد شد.

مولوی عبدالغفور جمالزایی 61 ساله امام جماعت مسجد ایمان اهل سنت روستای رضا آباد از توابع بخش فندرسک شهرستان رامیان صبح دیروز /سه شنبه/ با اصابت چهار گلوله ساچمه ای اسلحه شکاری به قتل رسید.

استاندار گلستان در دیدار با خانواده شهید سیاوش ناصری نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی، بر لزوم تکریم ایثارگران بویژه پدران و مادران شهید تاکید کرد و گفت: تکریم این خانواده ها کمتر از بزرگداشت مقام شهید نیست.

هاشمی گفت: همه وظیفه داریم تا راه شهیدان را که مسیر سختی نیز هست، ادامه دهیم و خانواده این عزیزان سفر کرده را فراموش نکنیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان نیز در این دیدار گفت: شهید سیاوش ناصری از هنرجویان رشته برق صنعتی هنرستانی بود که هم اکنون به نام این شهید بزرگوار نامگذاری شده است.

اسرافیل وزیری گفت: این شهید والامقام که در سن 17 سالگی و در جریان قیام 12 دی سال 57 که به اتفاق تعداد دیگری از جوانان گنبدی به کمک مردم شهر گالیکش رفته بودند، در راه برگشت با تیراندازی ماموران طاغوت شهید شد.

مادر و برادر شهید سیاوش ناصری و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان نیز در این دیدار خاطراتی از آن سفر کرده بازگو کردند.

در این دیدار که معاون استاندار و فرماندار ویژه و روسای بنیاد شهید و تبلیغات اسلامی گنبدکاووس نیز حضور داشتند، از خانواده شهید ناصری با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

استاندار گلستان: ضاربین مولوی جمالزایی بزودی دستگیر می شوند


 

استاندار گلستان: ضاربین مولوی جمالزایی بزودی دستگیر می شوند

 

 

 

استاندار گلستان: ضاربین مولوی جمالزایی بزودی دستگیر می شوند

 


استاندار گلستان: ضاربین مولوی جمالزایی بزودی دستگیر می شوند1371


استاندار گلستان: ضاربین مولوی جمالزایی بزودی دستگیر می شوندارسال کننده خبر : فرمانداری گنبد کاووس
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : گنبد
  • بازدید : 175
  • کد خبر : 54043