عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نخستین جلسه شورای راهبردی توسعه مدیریت استان با حضور استاندار گلستان برگزار شد

با حضور استاندار گلستان؛

نخستین جلسه شورای راهبردی توسعه مدیریت استان با حضور استاندار گلستان برگزار شد

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

نخستین جلسه شورای راهبردی توسعه مدیریت استان با حضور استاندار گلستان برگزار شد

نخستین جلسه شورای راهبردی توسعه مدیریت استان صبح امروز شنبه هشتم دی با حضور استاندار گلستان و با هدف اصلاح و تحول نظام اداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان, دکتر سید مناف هاشمی در این جلسه اظهار کرد: باید موضوعات استان با جزییات کامل به تهران ارایه شود و تلاش کنیم با پیگیری به نتیجه مورد نظر دست یابیم.
وی افزود: باید وضعیت نیروی انسانی استان به لحاظ خروجی ها و ورودی ها در سالهای اخیر طی نامه به معاون اول رییس جمهوری ارایه شود و مشکلات استان در جذب نیروی کارآمد بدرستی تشریح شود.
استاندار گلستان گفت: بر اساس مصوبه هیات دولت دستگاه های اجرایی باید قهرمانان و نخبگان را در پست های مرتبط جذب نمایند و از این جهت سازمان مدیریت پیگیری اجرایی شدن این مصوبه را صورت دهد.
وی یادآور شد: این مصوبه تاثیر بسزایی در اشتغال قشر ورزشکار و فرهیخته استان دارد و باید تلاش کنیم که دیگر استانها را نیز در مسیر اجرایی شدن آن همراه کنیم.
دکتر هاشمی خاطر نشان کرد: در جلسه آتی شورای راهبردی توسعه مدیریت استان گزارشی از روند اجرایی میز خدمت در ادارات چه به لحاظ شکلی و چه به لحاظ محتوایی ارایه شود.
لازم به ذکر است شورای راهبردی توسعه مدیریت استان با هدف اصلاح و تحول نظام اداری و توجه به دولت الکترونیک به ریاست استانداران در استان ها شکل گرفته است.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .