عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برگزاری اولین دوره انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان گالیکش


برگزاری اولین دوره انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان گالیکش

 انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شهرستان گالیکش در محل اداره صنعت، معدن تجارت این شهرستان با حضور 43 نفر از 46 عضو این انجمن و ثبت مشارکت 93 درصدی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان ، رزاقی رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت گالیکش در این رابطه  اظهار کرد: در این انتخابات در بخش هیئت مدیره 9 نفر و در بخش بازرسی دو نفر کاندید شده بودند که درنهایت پنج نفر عضو هیئت‌مدیره و یک نفر بازرس از سوی اعضا انتخاب شدند.
به گفته رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گالیکش محمد طالبی با 44 رأی، مجتبی قربانی با 33 رأی، محمدمهدی مؤذن با 26 رأی، علی‌اصغر رزاقی با 23 رأی و بهروز تمکی با 22 رأی به‌عنوان اعضای هیئت‌مدیره انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان این شهرستان انتخاب شدند.

رزاقی افزود: روح‌الله خسروی نیز به‌عنوان بازرس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان گالیکش برگزیده شد.
وی تصریح کرد: انتخابات داخلی هیئت‌مدیره این انجمن برای تعیین سمت اعضا طی روزهای آینده برگزار می‌شود.
رزاقی افزود: هدف از تشکیل این انجمن، اجرای سیاست‌ها، برنامه‌ها و مقررات مربوط به حقوق مصرف‌کنندگان برای ایجاد بستر مناسب به‌منظور اجرای سیاست‌ها، برنامه‌ها و مقررات مربوط به حقوق مصرف‌کنندگان است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گالیکش اظهارداشت: اشاعه فرهنگ رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و تثبیت و تعمیق آن در میان گروه‌های مختلف جامعه به‌ویژه تبیین وظایف و تکالیف عرضه‌کنندگان و جلوگیری از ایجاد هرگونه تبانی، انحصار و تحمیل شرایط از سوی عرضه‌کنندگان کالا و خدمات از دیگر اهداف تشکیل این انجمن است.
وی یادآور شد: حضور فعال اعضای هیئت‌مدیره انجمن در جلسات مرتبط با حقوق مصرف‌کنندگان به‌ویژه جلسات کمیسیون نظارت و بازرسی، شورای اصناف و تنظیم بازار از عمده فعالیت‌های انجمن در شهرستان است.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : صنعت ،معدن و تجارت
تأیید کننده خبر : کارشناس1
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : خلیلی
  • بازدید : 611
  • کد خبر : 11720