عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » ارائه33 مورد طرح توجیهی پروژه های سرمایه گذاری در هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش


ارائه33 مورد طرح توجیهی پروژه های سرمایه گذاری در هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش

ارائه33 مورد طرح توجیهی پروژه های سرمایه گذاری در هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش

مرکز خدمات سرمایه گذاری گلستان در هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور که در روز های 18تا 21 آبان ماه به صورت رسمی با حضور اکبر ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی ، علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ، میرعلی اشرف عبدلله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی ، امین زاده معاون حقوقی رئیس جمهور و ابراهیم رحیم پور معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار شده،حضور دارد.

معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاران از طریق بازار سرمایه و طرح های سرمایه پذیر کشور، تحقق رونق و اشتغال در مناطق آزاد ، جذب سرمایه گذاران خارجی ، توسعه و انتقال دانش و فناوری های روز جهان و معرفی فرصت های سرمایه گذاری از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

 

برگزاری این نمایشگاه ضمن فراهم کردن زمینه برای حضور فعالان داخلی و خارجی در بخش های اقتصادی وعمرانی فرصت مناسبی برای رونق ارتباطات و شکل گیری تبادلات اقتصادی بین شرکت ها ونهادهای داخلی وخارجی مهیا می کند.

 

هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در حوزه های بازار سرمایه، انرژی، گردشگری، عمران و شهرسازی و مسکن با حضور فعالان و صاحب نظران این عرصه برپا است .

 

در این نمایشگاه 185 شرکت داخلی و 15 شرکت خارجی از کشورهای سوئیس ، هلند ، انگلستان ، آلمان ، فرانسه ، امارات متحده عربی ، چین ، کانادا و همچنین نمایندگان ، سرمایه گذاران و مدیران 40 شرکت خارجی در حوزه بانک ، بورس و بیمه و 11 نفر از سفیران کشورهای مختلف در این رویداد حضور دارند .

 

12 نشست تخصصی با محوریت معرفی ظرفیت های جذب سرمایه گذاری از طریق خصوصی سازی در دوران پسا تحریم ، معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی در دوران پسا تحریم ، سرمایه گذاری خارجی ، قوانین ، مقررات و شیوه ها ، معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری از جمله نشست هایی است که سازمان های مختلف در طول برپایی نمایشگاه آن را برگزار می کنند.

 

در این نمایشگاه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان گلستان اقدام به ارائه 33فقرهPFS در زمینه های گردشگری ،کشاورزی و شیلات ، صنعت ومعدن و آب و فاضلاب نموده است.

 

از دیگر برنامه های غرفه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان گلستان ارائه پتانسیل های اقتصاد استان و منطقه آزاد است که در قالب دو فیلم کوتاه بطور مستمر برای استماع و رویت بازدیدکنندگان در حال پخش می باشد.


تأیید کننده خبر : کارشناس1
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0