عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » گسترش نظارت و بازرسی بر واحدهای تولیدی گلستان


گسترش نظارت و بازرسی بر واحدهای تولیدی گلستان

 سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در راستای اجرای صحیح و دقیق امر نظارت برتولید ، عرضه و تحویل کالاهای اساسی و مصرفی به هم استانی های محترم، تمامی ظرفیت و پتانسیل های خود را در زمینه های مختلف به کار بسته است .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، مدیریت نظارت و بازرسی این سازمان با بیان مطلب فوق گفت : انجام این نظارت و بازرسی ها با هدف تثبیت قیمت ها ، پایش و رصد بازار، تنظیم بازار کالا و خدمات، کنترل قیمت کالاها و خدمات و مایحتاج عمومی و جلوگیری از افزایش کاذب قیمت ها با بهره گیری از توان بازرسان کارآزموده و خبره این سازمان به صورت بی وقفه در اقصی نقاط شهری و روستایی استان گلستان در حال انجام است .

علی اصغر اصغری افزود : طی چند روز گذشته بر اساس گزارشات دریافتی از سوی ستاد خبری , مبنی بر تلقب در عرضه جوجه یک روزه در یکی از واحدهای تولیدی ، بازرسی دقیق و نامحسوسی در این زمینه صورت گرفت و پس از استماع دفاعیات مسئول این واحد تولیدی به منظور اخذ تصمیم نهایی پرونده جهت انجام کارشناسی بیشتر وارد هیات کارشناسی ویژه ای گردید .

وی ادامه داد: پس از برگزاری چندین جلسه مختلف و دریافت نظرات از سایر مراجع مرتبط ، تخلف این واحد تولیدی احراز و به میزان 465 میلیون ریال به همراه استناد و ادله قانونی مکفی جهت رسیدگی به سازمان تعزیرات حکومتی گلستان ارسال گردید .

اصغری در ادامه به استفاده از توان و ظرفیت ناظران افتخاری برای همکاری و فعالیت در طرح های بازرسی مختلف سازمان اشاره کرد و گفت : گشت های مشترک بازرسی با بازرسان تعزیرات حکومتی ، اتاق های اصناف و سایر دستگاههای اجرایی در سطح بازار انجام می گیرد.

وی در خصوص نحوه فعالیت سامانه 124 این سازمان افزود : سامانه 124 ابزار نظارتي مردم بر عملكرد بازار است و لزوم سرعت بخشي در رسيدگي به شكايات مردمي و بهره‌مندي از نظرات و پيشنهادات مصرف‌كنندگان در راستاي اجراي تكاليف محوله این مدیریت است و تلاش داریم تا با بهره گیری از تمامی نظرات و توانمندی ها سطح كمي و كيفي سامانه 124 به عنوان سامانه اقتصادي ارتباطي با مردم را ارتقا بخشیم .

مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان در پایان از مردم شریف استان درخواست نمود در صورت مشاهده بروز هرگونه تخلفات اقتصادی در واحدهای صنفی سراسر استان مراتب را در کوتاه ترین زمان با سامانه شبانه روزی 124 ستاد خبری و یا ارائه گزارش مکتوب تخلفات احتمالی به همراه مستندات به اداره مشارکت های مردمی این سازمان اطلاع دهند.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : سازمان صنعت ،معدن و تجارت
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : خلیلی
  • بازدید : 787
  • کد خبر : 1631