عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تسهیل روند اداری، اقتصاد مقاومتی را محقق خواهد کرد

رییس شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان:

تسهیل روند اداری، اقتصاد مقاومتی را محقق خواهد کرد

تسهیل روند اداری، اقتصاد مقاومتی را محقق خواهد کرد

امراله عباسی گفت:تسهیل روند اداری و کاهش زمان رسیدگی به درخواست ها، روند کارآفرینی، تولید، سرمایه گذاری و پیشبرد تحقق اقتصاد مقاومتی و انگیزه کاری را افزایش می دهد.

به گزارش کمیته روابط عمومی شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان، امراله عباسی در اولین جلسه این شورا در سال 95 گفت: اقتصاد مقاومتی که مورد نظر مقام معظم رهبری است در سایه تعامل سازنده بین مدیران دستگاه های اجرایی، صنایع و مردم محقق می شود.

وی افزود: با توجه به نیاز سنجی که در مرحله اول صورت می گیرد، شناخت ظرفیت های استانی و شهرستانی، داشتن پتانسیل های موجود، انگیزه کار، توانایی و پشتکار می تواند ملزومات خوبی برای شروع و اقدام و عمل باشد .

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی تاکید کرد: تقویت بنیه های اقتصادی از نیازهای برجسته و مهم نظام اسلامی می باشد که یکی از راهکارهای تقویت اقتصاد کشور و منطقه، افزایش تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی است.

وی، به لزوم نهادینه سازی فرهنگ استفاده از کالای داخلی و حمایت از تولید ملی تاکید و اظهار کرد: در گذشته با وجود عقاید نادرستی که غرب بر مردم تحمیل کرده بود، باورهای بر بهتر بودن کالای خارجی و نا مناسب بودن تولید داخلی بود که در سال جاری این باور و عقیده باید جای خود را به فرهنگ استفاده از کالای داخلی دهد.

مهندس امراله عباسی، نهادینه سازی این فرهنگ را موجب افزایش تمایل مردم برای استفاده از کالای داخلی و در نهایت خود کفایی دانست و گفت: دست یابی به خود کفایی در تولید ملی، رشد اقتصادی را به دنبال داشته و اقتصاد ایران به یکی از مقتدرترین کشورهای جهان تبدیل خواهد کرد.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس1
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : golestanmcls
  • بازدید : 350
  • کد خبر : 19770