عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » پيام مديرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی


پيام مديرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت فرارسیدن 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریک صادر کرد.

 به گزارش ایثار و احد گلستان ، متن پیام تبریک مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی به این شرح است:

 

بسمه تعالی

 در عصر حاضر روابط عمومی و ارتباطات ابزار دست مدیریت نيست؛ فلسفه مديريت است ، اگر ناكار آمد شود ، مديريت فرسوده و ناکارآمد می شود. و اين روابط عمومي است كه می تواند در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري به سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي مزين گرديده با بالا بردن قدرت رقابت و پذیرش ریسک سازمانها و با جاري ساختن روح روابط عمومی در كل سازمان كه با ایستایی و سکون منافات دارد ، زمينه تجلي اين نام را در سراسر ميهن اسلامي فراهم آورد.

 درهای سازمانها، ساعتی باز و ساعتی دیگر بسته می شوند و این آغوش باز روابط عمومی هاست که همواره پذیرای اقشار مختلف جامعه بوده و لحظه به لحظه مي تواند رسيدن به اهداف عاليه ي جامعه را دنبال نموده و روح و سرزندگي را در سازمانهاي كشورمان جاري سازد.

 بر خود فرض می دانیم بیست و هفتم اردیبهشت ماه، سالروز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک و و تهنیت عرض نموده و از درگاه احدیت آرزوی سلامتی داشته و شاهد موفقيت آنها در مسير اعتلاي اهداف جامعه ي اسلامي مان باشيم.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0