عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » 100 درصد خانوار شهری و 89 درصد خانوار روستایی استان از نعمت گازطبیعی بهره مندند


100 درصد خانوار شهری و 89 درصد خانوار روستایی استان از نعمت گازطبیعی بهره مندند

به گزارش روابط عمومی،مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شرکت از بهره مندی 100 درصد خانوار شهری و 89 درصد خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی در استان خبر داد.

  وی افزود:در همین راستا تاکنون در استان گلستان افزون بر 515 هزار 120 خانوار از گاز طبیعی برخوردار شده اند که در این رابطه تعداد 322 هزار و 660 خانوار شهری و 192 هزار و 460 خانوار نیز روستایی می باشد

  مهندس صفرعلی جمال لیوانی گفت: در 6 ماهه اول سال جاری نیز تعداد 6245 خانوار از نعمت گاز بهره مند شده اند که در این زمینه 3736 مورد شهری بوده و 2509 مورد نیز روستایی می باشد .

  وی در ادامه گفت:در استان گلستان تاکنون تمامی 29 شهر استان و 782 روستا ، 514 واحد صنعتی عمده و 64 جایگاه CNG گازرسانی شده است.

 وی در ادامه با اشاره به سرد شدن تدریجی هوای استان تصریح کرد:امیدواریم با برنامه ریزی های بعمل آمده و مدیریت صحیح مصرف گاز توسط مشترکین گرامی بتوانیم فصل سرما را به خوبی پشت سربگذاریم و تحقق این امربا همکاری مستمر و بسیار خوب مشترکین عزیز بخشهای خانگی،تجاری و صنعتی میسر خواهد شد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در پایان ضمن تاکیدبر پرداخت بموقع قبوض گاز بویژه از طریق سامانه های الکترونیکی،یکبار دیگر ازمشترکین عزیز خواست تا در پرداخت مطالبات معوقه اهتمام ویژه ای بعمل آورده وخادمین خود را جهت تداوم خدمات رسانی وتوسعه این نعمت الهی دراقصی نقاط استان یاری رسانند.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت گاز استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0