عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برگزاری همایش تجلیل از دست اندرکاران حوزه نشر در گرگان


برگزاری همایش تجلیل از دست اندرکاران حوزه نشر در گرگان

برگزاری همایش تجلیل از دست اندرکاران حوزه نشر در گرگان

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از اجرای همایش تجلیل از دست اندرکاران حوزه نشر در گرگان خبر داد و گفت: این همایش صبح روز دوم دی ماه در موسسه فرهنگی میرداماد برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان قدرت دائمی، افزود: برگزاری مسابقه کتابخوانی در مدارس، دیدار با ناشران و کتابفروشان، تجهیز دو کتابخانه روستایی استان و اهدا کتاب به برخی مهدکودک های نقاط محروم استان از دیگر برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی است.

 وی به رونمایی از کتاب گلچین سروده های شعرای استان در همایش تجلیل از دست اندرکاران حوزه نشر اشاره کرد و گفت: این کتاب با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و انتشارات پیک ریحان به چاپ رسید.

 دائمی 24 تا 30 آبان را هفته کتاب و کتابخوانی اعلام کرد و افزود: با توجه به تعطیلات اربعین 3روز به هفته کتاب افزوده شد.

 وی ادامه داد: کتاب یک مقوله بسیار ارزشمندی است که نباید به بزرگداشت آن در یک هفته بسنده کرد بلکه دست اندرکاران حوزه نشر، کتاب و کتابخوانی باید برای کل سال برنامه داشته باشند.

 معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با بیان این نکته که این اداره کل در طول سال برنامه های متعددی داشته، اظهار کرد: اهدا کتاب، خرید کتاب از مولفین و ناشران استان، برگزاری نمایشگاه سراسری کتاب در استان و برپایی جلسات نقد و رونمایی کتاب از جمله برنامه های این دستگاه در طول سال است.

 گفتنی است برنامه های مختلف فرهنگی در حوزه کتاب همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0