عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بررسی پروپوزالهای پژوهشی معرفی شده درهفتمین نشست کمیته پژوهش استان


بررسی پروپوزالهای پژوهشی معرفی شده درهفتمین نشست کمیته پژوهش استان

بررسی پروپوزالهای پژوهشی معرفی شده درهفتمین نشست کمیته پژوهش استان

هفتمین نشست تخصصی اعضاء کمیته پژوهش با هدف بررسی علمی پروپوزالهای ارسالی به دبیرخانه پژوهش ،صبح امروز پنجشنبه 2دیماه با حضور کلیه اعضاء در دفتر تحول اداری بهزیستی استان برگزار شد.

در این جلسه پس از تدقیق و بررسی مسائل و مشکلات مربوط به طرح های پژوهشی از منظر موضوع – اهداف – روش شناختی تحقیق – بیان نوع مساله – روش اجرا و هزینه های مربوط به اجرای طرح ها در سازمان، طرح مربوط به «یادگیری الگوهای حرکتی» مورد تصویب این کمیته قرار گرفت.

در ادامه پس ازبحث وتبادل نظر وارائه راهکارهای لازم مقرر شد: طرح « یادگیری الگوی های حرکتی» پس از اصلاح وآماده سازی برای کودکان 6-4 سال مهدهای کودک گرگان اجراشودومصوب شددرطرح فوق مورادی ازجمله: تقویت پیشینه(استفاده از منابع جدید و ذکر منابع استفاده شده در پایان هر پاراگراف) – نحوه کاربردی بودن پژوهش در سازمان – اهداف کاربردی – فرضیه ها– تعیین جامعه مورد مطالعه و ذکر روش نمونه گیری – بیان دقیق روش تجزیه و تحلیل داده ها و تعیین هزینه پرسنلی ( زمان مورد نیاز برای اجرای آزمون بر روی هر کودک )نیز تکمیل وآماده شده به دبیرخانه پژوهش معرفی شود.

همچنین مجریان طرح های: 1- عوامل و شیوه های موثر بر خلاقیت کودکان مهدهای کودک شهر گرگان و 2- اثر بخشی مشاوره گروهی با رویکرد معنوی بر کیفیت زندگی و رضایت زناشویی زوجین ناسازگار ) برای توضیحات تکمیلی طرح خود در جلسه بعدی کمیته پژوهش حضور یابند.

درپایان این نشست مقررشد:با توجه به اینکه طرح مربوط به وضعیت بیومکانیک بدنی و سنجش ساختار قامت دانش آموزان با هدف پیشگیری و درمان ناهنجاریهای کف پا و ستون فقرات ویژه کودکان زیر سن دبستان در قالب غربالگری قرار دارد طرح مذکور به معاونت تخصصی ارجاع داده شد.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل بهزیستی استان
تأیید کننده خبر : کارشناس1
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : ابطحی
  • بازدید : 56
  • کد خبر : 28660

فهرست

حدیث روز

پیامبر اکرم (ص) می فرماید : برای بقا خلق شده اید نه برای نابودی و فنا و با مرگ تنها از جهانی به جهان دیگر منتقل می شوید.

آرشیو

<    «  خرداد 1396  »    >
شیدسچپج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

پیوندها

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 3755
بازدید دیروز: 11123
بازدید ماه:95494
بازدید سال:648142
بازدید کل:14136489

آخرین بروزرسانی

ارتباط با استاندار


برنامه های هفتگی استاندار

دوشنبه: 8 خرداد: حضور در تهران و شرکت در همایش استانداران سراسر کشور