عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » قوانلو: مشکل وام ارزی و تأمین سرمایه پتروشیمی به زودی حل می شود


قوانلو: مشکل وام ارزی و تأمین سرمایه پتروشیمی به زودی حل می شود

 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان با اشاره به سفر قریب الوقوع هیئت دولت به استان گفت: به زودی با تلاش های انجام شده مشکلات وام ارزی و تامین سرمایه سرمایه گذار پتروشیمی گلستان حل می شود.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن و تجارت گلستان ؛ مهندس قوانلو افزود: پتروشیمی به عنوان اولویت دار ترین پروژه استان باید در جریان سفر آتی دکتر روحانی به گلستان طرح شود تا هم مشکلات مربوط به گشایش اعتبار وام ارزی از صندوق توسعه ملی برطرف شود و هم اینکه سرمایه گذار مطمئن ریالی برای آن در نظر گرفته شود.

 

وی اظهار داشت: امیدواریم که تصمیمات بزرگی در جریان سفر دولت تدبیر و امید به گلستان برای پتروشمیی گلستان گرفته شود تا بیش از نود هزار سهامدار پروژه و همه مردم استان به شتاب گرفتن روند ساخت و بهره برداری از آن امیدوار شوند.

 

رییس سازمان صنعت, معدن و تجارت گلستان از برگزاری جلسه با مسئولان پتروشیمی در محل احداث پروژه خبر داد و افزود: در این جلسه هماهنگی های خوبی به عمل آمد و هیات مدیره هم به اینجانب به عنوان متولی صنعت استان برای پیگیری کارها اختیار تام داده و ما هم قول دادیم که بعد از وام ارزی، سرمایه گذاری مطمئن برای پروژه هماهنگ کنیم.

 

قوانلو خاطرنشان کرد: در جریان سفر رییس جمهوری به گلستان سعی می شود خواسته های مشخص و مهمی طرح شود تا بتواند گره مشکلات اساسی استان نظیر بیکاری و محرومیت را برطرف کند که پتروشیمی تنها طرح اولویت دار صنعتی استان است که می تواند موجب رونق اقتصادی و توسعه شود.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : سازمان صنعت ،معدن و تجارت
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : خلیلی
  • بازدید : 640
  • کد خبر : 3354