عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » سهمیه پایه عمومی ناوگان دیزلی کاهش یافت

معاون حمل و نقل گلستان:

سهمیه پایه عمومی ناوگان دیزلی کاهش یافت

سهمیه پایه عمومی ناوگان دیزلی کاهش یافت
 معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از کاهش سهمیه پایه عمومی ناوگان دیزلی استان در اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد و گفت: این برنامه شامل ناوگان درون و برون شهری می شود که در طرح پیمایش ساماندهی نشدند.
به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان، ایوب میرشاهی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل افزود: برای بهره مندی ناوگان اشاره شده از این سهمیه؛ وسایل نقلیه برون شهری با سوخت مصرفی نفت و گاز که کارت هوشمند باری یا مسافری دارند، نیاز به ثبت نام در سامانه ساماندهی و تخصیص سوخت به ناوگان حمل و نقل درون شهری و حومه به آدرس www.utcms.ir  ندارند اما ناوگان درون شهری حمل بار و مسافر با ثبت نام در سامانه مذکور می توانند از این امکان بهره مند شوند.
هدف از اجرای این برنامه به گفته میرشاهی، روان سازی سوخت مورد نیاز ناوگان حمل و نقل بار و مسافر در برون و درون شهرها می باشد.
میرشاهی اظهارداشت که جدول قواعد مصرف و سهمیه سوخت به تفکیک ظرفیت و کاربری در پایگاه اطلاع رسانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به آدرس www.rmto.ir درج شده و تشکل های صنفی کارفرمایی و کارگری بخش حمل ونقل جاده ای استان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به این پایگاه مراجعه کنند.
طرح پیمایش تردد هوشمند ناوگان عمومی از سال 94 و با تقسیم وسایل نقلیه درون و برون شهری به 13 گروه، عملیاتی شده تا این ناوگان براساس جدول سهمیه بندی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور که مطابق با مدل، ظرفیت بار و مسافر پذیری خودرو و همچنین تعداد بارنامه، وضعیت و راه نامه های بین المللی آنها می باشد از دو سهمیه سوخت بر مبنای پایه و عملکرد، بهره مند می شوند.نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0