عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » کاهش 44درصدی تلفات جاده ای استان در 2 ماهه سال 96

معاون حمل و نقل گلستان خبر داد:

کاهش 44درصدی تلفات جاده ای استان در 2 ماهه سال 96

کاهش 44درصدی تلفات جاده ای استان در 2 ماهه سال 96

 معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از کاهش 44 درصدی تلفات جاده ای استان طی دوماهه فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد و گفت: این آمار در بخش موتورسواران 58 درصد و در بخش عابرین پیاده 20 درصد بوده است.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان، "ایوب میرشاهی"  در جلسه کارگروه ارتقای سطح خدمات مسافربری در ایام تابستان با حضور دستگاههای عضو در کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر (طرح تابستانه 96) در سالن جلسات اداره کل، گفت: این آمار نتیجه نگاه و تلاش مجدانه همکاران برای ارتقای ایمنی جاده ها و سایر دستگاههای خدمات رسان بوده است.

وی با اشاره به اینکه برای کاهش محسوس آمار تلفات جاده ای استان نیازمند همکاری بیش از پیش دستگاههای خدمات رسان در طرح راهداری تابستانه هستیم، افزود: استان گلستان اقدامات خوبی را برای سفر مطلوب کاربران جاده ای تدارک دیده که از جمله آنها می توان به شناورسازی نرخ جابه جایی مسافران، فروش اینترنتی بلیط اتوبوس، فعالیت منظم گشت های نامحسوس و فعالیتهای لازم در زمینه اطلاع رسانی و ارتقاء سطح ایمنی مسافرین در سطح جاده های استان اشاره کرد.

میرشاهی، نظارت بر ناوگان مسافربری استان را از فعالیت های مستمر اداره کل برشمرد و گفت: نظارت بر طرح راهداری و سفرهای تابستانی با همکاری مدیران فنی شرکت های حمل و نقل مسافری از اقداماتی است که به طور جدی دنبال می شود تا تلفات جاده ای استان را در تابستان جاری به حداقل برسانیم.

وی، تعداد ناوگان مسافری استان را 1708 دستگاه و تعداد رانندگان فعال در این بخش را، 3259 نفر نام برد و یادآورشد: در تا بستان سال گذشته بیش از یک میلیون و 45 هزار مسافر از طریق 99 هزار و 689 سفر در استان جابه جا شدند.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان
تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0