عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تقدیر مدیرعامل شرکت آب منطقه ای از همکاران مشارکت کننده در نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها


تقدیر مدیرعامل شرکت آب منطقه ای از همکاران مشارکت کننده در نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها

تقدیر مدیرعامل شرکت آب منطقه ای از همکاران مشارکت کننده در نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها

نظر به کسب رتبه برتر شرکت آب منطقه ای گلستان در زمینه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در سال 95 در سطح شرکت های صنعت آب کشور، مدیر عامل این شرکت از همکارانی که بیشترین مشارکت را در نظام پیشنهادات داشته اند، با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، معاون برنامه ریزی این شرکت در تشریح نظام بررسی و پذیرش پیشنهادها گفت: در این سیستم از استعدادهای افراد در جهت بهبود عملکرد شرکت استفاده می شود، کارکنان پیشنهادهای خود را برای بهبود فعالیت های شرکت در قالب روشهای مدون ارائه می دهند.
مهندس حسین دهقان یادآور شد: برای اجرایی شدن این سیستم در شرکت آب منطقه ای، آئین نامه و فرم پیشنهادات تدوین و در اختیار کارکنان قرار داده شده و هر پیشنهاد پس از بررسی و تصویب در کمیته ساختار فناوری های مدیریتی، پاداش ویژه ای به پیشنهاد دهنده اختصاص و موارد مذکور برای اجرا به واحدهای مربوطه ابلاغ می شود.
وی با اشاره به نحوه و میزان پیشنهادهای ارائه شده در این سیستم، گفت: نظام پیشنهادهای مستقر شده در این مجموعه کاملا مکانیزه بوده و از طریق وب انجام می شود که همکاران ادارات منابع آب شهرستان ها هم بدون نیاز به مراجعه حضوری می توانند پیشنهادهای خود را ارسال کرده و روند اداری آن را نیز پیگیری کنند.
مهندس دهقان با بیان اینکه پیشنهادهای ارائه شده توسط کارکنان به دو نوع عادی و برجسته تقسیم شده اند، افزود: پیشنهاداتی که منافع قابل توجهی داشته باشند به عنوان پیشنهاد برجسته انتخاب می شوند.
وی تصریح کرد: در همین راستا همکاران عبدالرضا کابلی، مهدی حکیمی، محسن برزعلی، ایمان کریمی راد و مصطفی رضایی از افرادی بودند که بیشترین مشارکت را در این زمینه داشتند که با اهداء لوح سپاس از طرف مدیر عامل مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.
مهندس دهقان یادآور شد: این معاونت آمادگی پذیرش هر گونه ایده و پیشنهادی را در راستای بهبود فعالیت های شرکت از سوی همکاران محترم را دارد.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت آب منطقه ای گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

فهرست

حدیث روز

پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بهترين كارها در نزد خدا نماز به وقت است ، آنگاه نيكي به پدر و مادر ، آنگاه جنگ در راه خدا

آرشیو

<    «  آبان 1396  »    >
شیدسچپج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

پیوندها

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 552
بازدید دیروز: 7184
بازدید ماه:256294
بازدید سال:2138480
بازدید کل:15626827

آخرین بروزرسانی

ارتباط با استاندار