عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » یکی از ارزشمندترین مدال‌ها قهرمانی جهان در والیبال ساحلی با ورزشکاران گلستانی بود

رئیس فدراسیون ورزش کارگری خبر داد:

یکی از ارزشمندترین مدال‌ها قهرمانی جهان در والیبال ساحلی با ورزشکاران گلستانی بود

 رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور با بیان اینکه ورزشکاران کارگر در عصه های مختلف بین المللی صاحب عنوان هستند، گفت: کارگران ایرانی امسال در هفت دوره مسابقات فراملی حضور داشتند و حدود ۱۵۰ مدال رنگارنگ به دست آوردند.به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، سید امیر حسینی ظهر چهارشنبه در مجمع انتخابات هیئت ورزش کارگری استان گلستان، اظهار کرد: امسال ۳۴ دوره مسابقات قهرمانی کارگران کشور برگزار کردیم که دو هزار و ۴۵۰ کارگر در این مسابقات شرکت کردند.

وی افزود: کارگران ایرانی امسال با حضور در هفت دوره مسابقات فراملی موفق به کسب ۱۵۰ مدال رنگارنگ شدند که این موفقیت با کار خیر و داوطلبانه روسای هیئت‌ها و انجمن‌های سراسر کشور به دست آمده است.

حسینی خاطرنشان کرد: امسال بزرگ‌ترین کاروان تاریخ ورزش کارگری ایران با ۲۲۷ ورزشکار عازم مسابقات جهانی ورزش کارگری در لتونی شد و حاصل آن ۶۴ مدال مختلف بود که یکی از ارزشمندترین مدال‌ها قهرمانی جهان در والیبال ساحلی با ورزشکاران گلستانی بود.

وی با اشاره به هدف گذاری این فدراسیون گفت: یک سند راهبردی برای ورزش کارگری ترسیم کردیم تا جامعه کارگری تبدیل به جامعه‌ای سالم، فعال، با نشاط و با بهره وری بالا باشد.

رئیس فدراسیون ورزش کارگری با بیان اینکه «ورزش، نشاط،، بهره وری» شعار فدراسیون ورزش کارگری است، بیان کرد: امسال نیز همانند پنج سال گذشته با تصویب هیئت اجرایی فدراسیون جهانی به عضویت کمیته بین المللی ورزش کارگری در آمدیم تا فرصتی برای شرکت‌ها مهیا شود و توانمندی‌های خود را ارائه کنند.

وی یادآور شد: خردادماه سال آینده دومین دوره مسابقات کارگری شرکت‌ها در فرانسه برگزار می‌شود و ما امیدواریم شرکت‌هایی از ایران در رشته‌ای مختلف شرکت کنند که چند شرکت از استان گلستان هم امادگی خود را اعلام کرده‌اند.

حسینی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ اعتبار و بودجه‌ای برای فدراسیون ورزش کارگری تصویب نشده و از وزارت ورزش و جوانان هم کمکی نگرفتیم، گفت: امسال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ۱۰۰ میلیون تومان برای فدراسیون ورزش کارگری در نظر خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: با این وجود ما بیکار نیستیم و تمامی اعزام‌ها و هزینه‌های فدراسیون ورزش کارگری با جذب اسپانسر تامین کردیم که منجر به کسب موفقیت هم شد.

رئیس فدراسیون ورزش کارگری با بیان اینکه توانایی سازماندهی بیش از ۱۰ هزار تشکل کارگری ورزشی در سراسر کشور را داریم، گفت: در سند راهبردی ورزش یکی از اهداف ما ۱۰ هزار قدم پیاده روی روزانه و ۱۵۰ دقیقه فعالیت بدنی موثر است و نقش انجمن‌های ورزشی در این میان بسیار مهم است.

 رئیس فدراسیون ورزش کارگری با بیان اینکه سهم استان گلستان باید در تولید و خدمات ورزش کارگری افزایش پیدا کند، اظهار کرد: گلستان قابلیت برگزاری رویدادهای بین المللی را دارد و ما هم صحبت‌هایی با فدراسیون جهانی خواهیم کرد تا میزبانی مسابقات جهانی را در اختیار بگیریم.

حسینی افزود: گلستان می‌تواند مسابقات جهانی کارگران والیبال ساحلی را برگزار کند و از استاندار هم می‌خواهم از این موضوع حمایت کند.

وی یادآور شد: استان گلستان دارای ظرفیت فوق العاده‌ای در ورزش کارگری بوده و البته تنگناهای مالی همواره وجود داشته‌اند.

لازم به ذکر است؛  مجمع انتخابات ریاست هیئت ورزش کارگری استان گلستان ظهر چهارشنبه با حضور سید امیر حسینی رئیس فدراسیون ورزش کارگری، سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان و دیگر اعضای مجمع برگزار و محمدعلی تجری به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : golestanmcls
  • بازدید : 104
  • کد خبر : 39236