عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » راه ارتباطی مردم یساقی به گمیشان مناسب تر می شود

با تداوم بهسازی و روکش آسفالت:

راه ارتباطی مردم یساقی به گمیشان مناسب تر می شود

راه ارتباطی مردم یساقی به گمیشان مناسب تر می شود

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بندرترکمن خبر داد: با شروع ادامه آسفالت محور یساقی-بندرترکمن-گمیشان، ارتباط جاده ای مردم با روستاها و شهرهای اطراف از شرایط مناسب تری برخوردار می شود.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان، "موسی اونق" در گفت و گوی خبری با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل گفت: این پروژه از نیمه دوم آذرماه امسال در محور بندرترکمن-یساقی و با پیمانکاری شرکت عمران راه گلستان به اجرا درآمده است.
به گفته وی، این پروژه در طول 3 کیلومتر از محور مذکور و در محدوده سیجوال(کیلومتر2 الی 8) و عرض 7 و نیم متر در حال اجراست.
اونق ادامه داد: اعتبار این پروژه 400 میلیون تومان برآورد اعتبار شده که تا این مرحله از پروژه تامین و پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه منابع مالی پروژه از محل اعتبارات ملی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تامین شده است،گفت: در صورت تخصیص بموقع اعتبارات و مساعد بودن شرایط جوی، ظرف نیمه اول سال 97 به بهره برداری می رسد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بندرترکمن یادآورشد: در گذشته 5 کیلومتر از این محور آسفالت و بهسازی شد که امسال نیز برای تداوم این عملیات، اقدام شد.
شهرستان بندرترکمن در 30 کیلومتری  گرگان مرکز استان گلستان واقع شده و 465 کیلومتر از راههای این استان را تحت پوشش استحفاظی خود دارد.

نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0