عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » 65 کیلومتر از شبکه توزیع آب شهر گمیشان شستشو شد

از ابتدای سال تاکنون؛

65 کیلومتر از شبکه توزیع آب شهر گمیشان شستشو شد


 

مدیر امور آب و فاضلاب شهر گمیشان گفت: از ابتدای سال تاکنون 65 کیلومتر از شبکه توزیع آب شهر گمیشان با هدف ارتقاء سطح کیفی آب شرب شستشو شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، سیروس پورمحمود در گفتگو با پایگاه خبری شرکت افزود: در این مدت 403 کنتور خراب و فرسوده مشترکین بمنظور کاهش هدررفت آب تعویض شده است.
به گفته وی، اصلاح 56 فقره انشعاب، اصلاح یک هزار و 100 متر از شبکه توزیع، خرید دو دستگاه فشارسنج ثبات جهت کنترل فشار شبکه توزیع و خرید یک دستگاه کلرزن از فعالیت های انجام شده در امور آب و فاضلاب گمیشان می باشد.
پورمحمود با اشاره به حوادث رفع شده در مدت مذکور گفت: رفع 477 مورد حوادث و اتفاقات انشعابات، رفع 5 مورد حوادث شبکه توزیع، نصب 115 مورد انشعاب جدید و سه هزار و 672 مورد کلرسنجی بخش دیگری از اقدامات انجام شده می باشد.
مدیر امور آب و فاضلاب شهر گمیشان اظهار داشت: خرید یک دستگاه ترانس 100 کیلو وات جهت استفاده منابع تامین، خرید یک دستگاه سافت استارتر جهت استفاده در ایستگاه پمپاژ، خرید و نصب یک دستگاه تابلو سنجش ایستگاه پمپاژ از فعالیت های انجام شده  در ده ماه گذشته می باشد.
گفتنی است؛ در شهر گمیشان بیش از 5 هزار مشترک تحت پوشش شبکه توزیع آب هستند و آب مورد نیاز این مشترکین از طریق3 چاه تامین می شود.

نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت آب و فاضلاب استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : ایوبی
  • بازدید : 125
  • کد خبر : 41645