عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » افزایش قابل توجه خدمات زیر ساختی وزیربنایی بهزیستی گلستان درسال 96با استانداردهای روز مهندسی ومناسب سازی


افزایش قابل توجه خدمات زیر ساختی وزیربنایی بهزیستی گلستان درسال 96با استانداردهای روز مهندسی ومناسب سازی

افزایش قابل توجه خدمات زیر ساختی وزیربنایی بهزیستی گلستان درسال 96با استانداردهای روز مهندسی ومناسب سازی

 بسیاری از ساختمانها ومجتمع های دولتی وغیردولتی بهزیستی استان بصورت استیجاری وفاقد استانداردهای روز بودند و برخی از پروژه های دردست احداث نیز طی سالها متوقف شده بودند ، تا اینکه باحمایت دولت تدبیر وامید از سال گذشته با پیگیرهای مجدانه مدیر کل و مسئولین وقت بهزیستی استان و تخصیص های تملک دارایی عمرانی مناسب در راستای افزایش خدمات زیر ساختی و زیر بنایی ،اکنون بسیاری ازاین ساختمانها مطابق استاندارد های جهانی ومناسب سازی در حال احداث و یا بهره برداری می باشند.

مسئول دفتر فنی ومهندسی بهزیستی استان دراین باره گفت:ساختمان اداری اداره کل بهزیستی استان که در سال۱۳۸۹شروع به احداث و در سال۱۳۹۱ساخت این پروژه بنا به دلایلی متوقف شده بود ،از سال گذشته با تلاشهای مدیر کل جدید ،اعتباری بالغ بر20میلیارد ریال به این پروژه اختصاص داده شد که در حال حاضر به پیشرفت فیزیکی ۹۸درصد رسیده است و ان شالله در سه ماهه اول سال۱۳۹۷ این ساختمان به بهره برداری خواهد رسید.

مهندس زنگانه در ادامه بیان نمود:ساختمان ادارهبهزیستی بندرگز نیز که در حال حاضر استیجاری و از نظر مناسب سازی فاقد استاندارهای لازم میباشد در سال۱۳۹۶با تخصیص اعتبار 1.5میلیارد ریال کلنگ آن به زمین خورد و بزودی یک ساختمان اداری با استاندارد ها ،مناسب سازی لازم و رعایت تمام قوانین مهندسی احداث خواهد شد.

وی با اشاه به احداث پروژه ساختمان بهزیستی گمیشانکه از سال۱۳۹۵ آغاز شد افزود: این ساختمان با اعتباری بالغ بر3.3میلیارد ریال در سال جاری افتتاح شد که معلولین ومددجویان تحت پوشش اکنون می توانند دریک ساختمان با استانداردهای لازم ومناسب سازی شده ازخدمات بهزیستی بهرمند گردند.

مسئول دفترفنی ومهندسی بهزیستی گلستان با بیان اینکه احداث ساختمان اداری بهزیستی شهرستان آزادشهر نیزبا اعتباری بالغ بر4.4 میلیارد ریال در سال۱۳۹۵آغاز شد، یادآوری نمود: اکنون بنای این ساختمان نیز رو به اتمام بوده و در مرحله اجرایی تکمیل محوطه میباشد.

مهندس زنگانه طی سخنانی با تاکید بر افزایش قابل توجه خدمات زیرساختی و زیر بنایی دربهزیستی استان افزود: با پیگیری وسخت کوشی های دکتر غفاری بمنظورجذب خیرین برای مشارکت در احداث ساختمان اداری کلاله در سال۱۳۹۶ ،درحال حاضر این پروژه در زمینی به مساحت۵۰۰متر مربع و زیر بنای۴۰۰مترمربع شروع به ساخت و ساز گردیده است و درمدت کوتاه به پیشرفت فیزیکی ۵۰درصد نیز رسیده است.

وی در ادامه گفت:پروژه سالن غذاخوری،آشپزخانه و سالن همایش مجتمع فرهنگی- رفاهی شهدای بهزیستی گلستان(فاز سوم) واقع در منطقه ی توسکستان با اعتباری بالغ بر4میلیارد ریال به مراحل پایانی رسیده است و ان شالله جامعه هدف بهزیستی درسراسر کشور در سال۱۳۹۷از این ساختمان استفاده خواهند نمود.

ایشان درپایان از آغاز پروژه احداث ساختمان های دو پایگاه سلامت اجتماعی در شهرهای گنبد و گرگان با اعتباری بالغ 6 میلیارد ریال خبرداد.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل بهزیستی استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : ابطحی
  • بازدید : 63
  • کد خبر : 43385

فهرست

پیوندها

حدیث روز

امام باقر (ع) می فرماید : فقيه حقيقى، زاهد در دنيا، مايل به آخرت و چنگ زننده به سنّت پيامبر اكرم(ص) است.

آرشیو

<    «  آبان 1397  »    >
شیدسچپج
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 8793
بازدید دیروز: 16258
بازدید ماه:153455
بازدید سال:1846179
بازدید کل:18494808

آخرین بروزرسانی

ارتباط با استاندار


افتخار به گذشته _ امید به آینده