عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مدیرکل تعاون کار گلستان خبر داد: معرفی 54 طرح اشتغال روستایی به پست بانک


مدیرکل تعاون کار گلستان خبر داد: معرفی 54 طرح اشتغال روستایی به پست بانک

مدیرکل تعاون کار گلستان خبر داد: معرفی 54 طرح اشتغال روستایی به پست بانک

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان در دیدار با مدیر شعب پست بانک استان به بررسی عملکرد این بانک درخصوص تسهیلات اشتغالزایی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی در نشست مشترک با جعفری مدیر شعب پست بانک استان، اظهار کرد:از آغاز اجرای برنامه اشتغال روستایی و عشایری 54 طرح متقاضی تسهیلات اشتغال روستایی به ارزش بیش از 140میلیارد ریال با اشتغالزایی 304 نفر به این بانک معرفی شدند که تاکنون حدود 3 میلیارد ریال از آن پرداخت شده است.

وی افزود: درخصوص طرح ساماندهی مشاغل خانگی نیز تعداد 131 طرح به ارزش 13میلیارد ریال به پست بانک معرفی شد که 67 طرح به ارزش 6/5 میلیارد ریال پرداخت شده است.

مدیر کل تعاون کارو رفاه اجتماعی گلستان تاکید کرد: برنامه های مختلف دولت برای رونق تولید و توسعه اشتغال پایدار هدف گذاری شدند و تسریع در پرداخت تسهیلات از جمله اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی به این روند کمک خواهد کرد.

جعفری مدیر شعب پست بانک استان نیز به مشکلات متقاضیان تسهیلات اشتغالزایی اشاره کرد و گفت:در بسیاری از موارد، طرح ها به طور ناقص ارائه  می شود و وثایق ناکافی و نامتناسب با طرح ها یکی دیگر از مشکلات موجود در پرداخت تسهیلات به شمار می رود.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : golestanmcls
  • بازدید : 89
  • کد خبر : 44528