عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برگزاری مانور وعملیات اجرایی بازسازی وتعمیر ایستگاه های TBS گاز روستاهای آق آباد و کسگن قوجق شهرستان گنبد استان گلستان


برگزاری مانور وعملیات اجرایی بازسازی وتعمیر ایستگاه های TBS گاز روستاهای آق آباد و کسگن قوجق شهرستان گنبد استان گلستان

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان درمصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی شرکت از اجرای موفق  مانور و عملیات اجرایی بازسازی و تعمیر ایستگاه TBS  تقلیل فشار گاز روستاهای آق آباد و کسگن قوجق  از توابع بخش مرکزی شهرستان گنبد خبر داد.
وی گفت:به منظور افزایش ظرفیت و تقویت فشار گاز و تأمین گاز پایدار برای مردم شریف 16 روستای شهرستان گنبد و جایگاه cng  وهمچنین  واحدهای صنعتی مسیر با  هماهنگی مدیریت بحران استانداری و فرمانداری شهرستان گنبد انجام این مانور  هدف گذاری  شده و بر اساس برنامه نسبت به بازسازی ، تعمیر وتعویض ایستگاه های  مذکور اقدام شد.
مهندس  محمد رحیم رحیمی تصریح کرد: نظربه اینکه تعداد مشترکین  منطقه مذکور  اعم از واحد های خانگی ، تجاری و صنعتی   افزایش یافته  و حجم مصرفی گاز نیز بالا رفته  است بنابراین متناسب با نیاز مشترکین ،ظرفیت ایستگاه موجود  را نیز افزایش  دادیم.
وی ادامه داد: ظرفیت ایستگاه موجود5000 بوده و توانستیم آنرا به 2 برابر یعنی 10000 ارتقاء دهیم  تا نگراني مردم شریف منطقه و صنایع  مسیر در تامین گاز پایدار در آینده مرتفع شده و انشاء ا... مشکلی درتامین سوخت مورد نیاز وجود نخواهد داشت .
رحیمی  اظهار داشت: ازنکات قابل توجه در انجام این پروژه آن بود که به منظور سنجش میزان آمادگی نیروهای عملیاتی، امدادی و پشتیبانی در مواقع  اضطراری،مقرر شد عملیات تعمیر و بازسازی  ایستگاه در قالب مانوری  برنامه ریزی و اجرا شود که خوشبختانه  با تلاش های همکاران و توانمندی فنی و تجارب بالای نیروها  این  امر به نحو شایسته ای انجام شد.
مدیرعامل شركت گازاستان گلستان با تقدیر از حضور فعال و مسئولانه پرسنل شرکت و واحدهای مجری عملیات افزود:دراین مانور علاوه بر نیروهای این شرکت در واحدهای مرتبط  منجمله اموربهره برداری ،امور مهندسی و اجرای طرحها، امور مالی وپشتیبانی ، امور hse،مدیریت بحران ، بازرسی فنی، روابط عمومی، حمل و نقل و حراست وتعدادی از همکاران عزیز شرکت گاز ازاستانهای معین سمنان و مازندران بهمراه  هلال احمر و آتش نشانی نیز جهت همکاری حضورداشتندبسیار ستودنی بود. 

 


 

 

 


 


 

 


 
 
 
 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت گاز
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0