عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » شرکت 1150 نفر از مددجویان زندان گرگان در چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قران کریم شهرستان گرگان


شرکت 1150 نفر از مددجویان زندان گرگان در چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قران کریم شهرستان گرگان

چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قران کریم شهرستان گرگان با شرکت 1150 نفر از مددجویان زندان گرگان و با حضور جمعی از مسئولین اداره کل زندانها و  اوقاف و امور خیریه  شهرستان گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان همزمان با فرارسیدن ماه مسعود رمضان و تاکید سیاست گذاران سازمانی مبنی بر بهره جستن هر چه بیشتر از برکات اخلاقی مستتر در آیات تجلی بخش کتاب قرآن و با توجه به تفاهم نامه فی ما بین اداره کل زندانهای استان و اوقاف و امور خیریه، تعداد 1150 نفر از مددجویان و سربازان وظیفه که به صورت اینترنتی، درخواست ثبت نام کرده بودند، در چهاربخش حفظ، قرایت، اذان و دعا خوانی در آزمون شرکت نموده و رقابت کردند.

حجت الاسلام رضایی رئیس اداره فرهنگی اداره کل که در معیت گرگانی مدیر زندان در مراسم افتتاحیه حضور پیدا کرده و ایراد سخنرانی نمود ضمن ابراز خرسندی از این اتفاق معنوی مبارک، به لزوم تکرار منسجم آن تاکید ورزید.

شایان ذکر است خزین رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه دو گرگان، به همراه دو تن از داوران رسمی استانی و کارشناس امور قرآنی اداره اوقاف از مهمانان ویژه این مراسم بودند. گفتنی است این مسابقات همزمان در اندرزگاه نسوان نیز صورت پذیرفت که 5 نفر از مددجویان و دو تن ازکارکنان در آن شرکت نمودند.

 

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل زندانهای استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : زندانها
  • بازدید : 90
  • کد خبر : 45734