عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » اصلاح یک هزار و 143 متر از شبکه توزیع آب در گمیشان

در سه ماهه اول سال انجام شد

اصلاح یک هزار و 143 متر از شبکه توزیع آب در گمیشان

مدیر امور آب و فاضلاب منطقه گمیشان گفت: در سه ماهه اول سال یک هزار و 143متر از شبکه توزیع آب در گمیشان اصلاح شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، مهندس "ابوالحسن کاوسی" در گفتگو با پایگاه خبری شرکت افزود: این طرح با اعتبار 42 میلیون تومان از محل اعتبارات عمرانی انجام شده است.
وی تعویض کنتورهای خراب و فرسوده را اقدام مهمی در جهت کاهش هدررفت آب برشمرد و افزود: در مدت مذکور253 دستگاه کنتور خراب و فرسوده با اعتبار 25 میلیون تومان تعویض شده است.
به گفته مدیر امور آب و فاضلاب منطقه گمیشان، اصلاح 20 فقره انشعاب، خرید و نصب دو دستگاه فشارسنج ثبات جهت کنترل فشار در شبکه های توزیع آب، رفع 105 مورد اتفاقات انشعاب و شبکه توزیع آب، نصب 30 فقره انشعاب جدید  بخشی از اقدامات انجام شده در امور آب و فاضلاب منطقه گمیشان می باشد.
وی با اشاره به دیگر فعالیت های انجام شده گفت: انجام یک هزار و 116  مورد کلرسنجی، استاندارد سازی 10 فقره انشعاب، حذف 597 متر از شبکه قدیمی و دو لوله ای و پیمایش خط انتقال به میزان 17 کیلومتر جهت جلوگیری از پرت آب از دیگر فعالیت های انجام شده در سه ماهه اول سال می باشد.
مهندس کاوسی شستشوی شبکه توزیع را اقدامی مهم در جهت تامین آب شرب سالم و بهداشتی برشمرد و افزود: در این مدت 24 کیلومتر از شبکه توزیع آب شرب منطقه گمیشان شستشو شده است.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت آب و فاضلاب استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : ایوبی
  • بازدید : 52
  • کد خبر : 47530