عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » توزیع لاستیک مورد نیاز ناوگان جاده ای گلستان آغاز شد


توزیع لاستیک مورد نیاز ناوگان جاده ای گلستان آغاز شد

توزیع لاستیک مورد نیاز ناوگان جاده ای گلستان آغاز شد

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان خبر داد: بدنبال پیگیری های بعمل آمده با دستگاههای اجرایی و نهادهای ذیربط از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت، تشکل های صنفی بخش حمل و نقل و عاملین فروش استان، لاستیک مورد نیاز ناوگان این بخش از نیمه دوم تیرماه جاری با نرخ مصوب دولتی در مراکز پیش بینی شده، توزیع می شود.

"ایوب میرشاهی" روز چهارشنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل متبوع گفت: مالکین ناوگان باری و مسافری استان فقط می توانند از طریق دریافت حواله از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، لاستیک مورد نیاز ناوگان خود را تامین کنند.

وی با اشاره به اینکه پنج عامل فروش رسمی در استان مشخص شده، افزود: ناوگان جاده ای غرب استان برای دریافت معرفی نامه (حواله) باید به پایانه مسافربری شهرستان گرگان و ناوگان جاده ای شرق استان، به اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گنبدکاووس مراجعه نمایند.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان متذکر شد: توزیع کنندگان و یا عاملین فروش به هیچ عنوان حق فروش خارج از معرفی نامه را ندارند و در صورت مشاهده، تخلف آنان مصداق عرضه خارج از شبکه مجاز محسوب و با متخلفان برخورد قانونی می شود.

در استان گلستان حدود 8500 ناوگان باری و 1505 ناوگان مسافربری فعالیت دارند.نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .