عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » اعزام تیم المپیاد اداره کل فنی و حرفه ای گلستان به هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت


اعزام تیم المپیاد اداره کل فنی و حرفه ای گلستان به هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت

اعزام تیم المپیاد اداره کل  فنی و حرفه ای گلستان به هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت

 مراسم تجلیل از راه یافتگان هجدهمین دوره المپیاد ملی مهارت با حضور مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی و مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان، معاونین ، رئیس اداره آزمون و ارزشیبابی مهارت وراه یافتگان به مسابقات ملی مهارت  در محل سالن اجتماعات  اداره کل برگزارگردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان، این جلسه که به منظور ایجاد رغبت و انگیزه برای کارآموزان نخبه راه یافته به هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت برگزار شده بود سعید مازندرانی مدیرکل تعاون ،کارو رفاه اجتماعی استان گلستان به کارآموزان نخبه حاضردرجلسه گفت : شما عزیزان افتخار ما و این استان هستید و بهترین و بالاترین ویژگی شما این است که نیاز به شخص خاصی برای کار و اشتغال ندارید وخودتان کارآفرین هستید.

وی درادامه افزود: داشتن تخصص و شناخت نیاز بازار کار از مهمترین مولفه های موفقیت است دردنیای امروز شاهد هستیم که داشتن همین دو ویژگی می تواند موفقیت و کارآفرینی را به همراه داشته باشد.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پس از آرزوی آینده روشن برای نخبگان ملی مهارت اظهار داشت : تسهیلات اشتغالزائی و حمایت مالی با سود اندک جهت ایجاد کسب و کار و برای این عزیزان درنظر گرفته ایم.

درادامه این جلسه : سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و حاضرین درجلسه خطاب به نخبگان المپیاد ملی مهارت اظهار داشت :یقین بدانید زندگی شما بعداز این دوره از مسابقات عوض خواهد شدو آینده خوشی در انتظار شما است.

شایان ذکراست با اهداء لوح تقدیر و جوایز از راه یافتگان به هجدهمین  دوره از مسابقات ملی مهارت تقدیر بعمل آمد.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0