عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » پایش های سه ماهه اول ادارات و امورهای شهرستان های شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد


پایش های سه ماهه اول ادارات و امورهای شهرستان های شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

پایش های سه ماهه اول ادارات و امورهای شهرستان های شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

پایش های ادواری سه ماهه اول سال ادارات و امورهای شهرستان های شرکت آب منطقه ای، با حضور معاون حفاظت و بهره برداری، مدیران این معاونت ، مدیران  امورها و ادارات و کارشناسان از تاریخ 2 تا 10 تیرماه 97 برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، در این پایش ها ابتدا مدیران و کارشناسان ستادی نسبت به بررسی میدانی عملکرد ادارات و امورهای آب شهرستان ها اقدام کرده و پس از بررسی پرونده های موجود و احصا مشکلات، تذکرات لازم را داده و با توجه به دقت و سرعت کار و نحوه اقدامات امورات ، ارزیابی عملکرد سه ماهه  هر واحد ادارات شهرستانی را انجام دادند.  
پس از آن نشست صمیمانه با حضور معاون حفاظت و بهره برداری شرکت، مدیران امور و روسای ادارات شهرستانی، مدیران ستادی و کارشناسان ستادی و شهرستانی و عوامل شرکت های خصوصی تعادل بخشی آب زیرزمینی، آب سطحی و وصول حقوق دولتی برگزار شد.
در این جلسات ابتدا مدیر هر امور گزارشی از عملکرد  مجموعه تحت مدیریت خود را ارائه نموده و پس از آن مدیران ستادی نتایج ارزیابی عملکرد و امتیازات مکتسبه را در جلسه ارائه دادند. 
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان نیز در این جلسات، تذکرات لازم را در راستای خدمات رسانی بهتر و انجام بهتر رسالت های شرکت آب منطقه ای ارائه داده و بر سرعت در رسیدگی به پرونده های مراجعین، بسیج همه جانبه برای مقابله با کم آبی در تابستان، تکریم ارباب رجوع، استفاده  کامل از سیستم ساماب ، افزایش دریافت وصول دولتی از مشترکین بدهکار، تسریع دراجرای طرح های مهندسی رودخانه و طرح های کوچک تامین آب و حفاظت کیفی از منابع آب و سایر موارد  معتنابه تاکید کرد.
مهندس سید محسن حسینی همچنین در ادامه این جلسات بر انعکاس بیش از پیش اخبار امورها به روابط عمومی، انجام جلسات شورای حفاظت شهرستان ها، نشست های مردمی و آموزش های عمومی جهت اطلاع رسانی بیشتر به مردم، جلوگیری از شالیکاری ازآب چاه ها ، جلب همکاری بیشتر مراجع قضایی و انتظامی و سیاسی در راستای استفاده بهینه از منابع آب تاکید نمود. 
حسینی تصریح کرد: کارشناسان می بایست تسلط کافی و مناسب بر منابع آبی  شهرستان حوزه عمل خود  و منطقه وقوانین ومقررات داشته باشند وامور با  سلامت ، دقت وسرعت  بیشتری پیش رود.
وی افزود: اطلاع رسانی و آموزش در جهت آگاهی هر چه بیشتر مردم بایستی با قدرت پیگیری شود، زیرا زمانیکه آموزش به خوبی صورت پذیرد، مردم به عنوان همیار ما را در انجام وظایف محوله که در نهایت به نفع آنان است یاری خواهند کرد. 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت آب منطقه ای گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0