عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با هنرمند فیلم ساز "مهرداد اسکویی"


دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با هنرمند فیلم ساز "مهرداد اسکویی"

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با هنرمند فیلم ساز "مهرداد اسکویی"

مسئول انجمن سینمای جوان استان گلستان از دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با هنرمند فیلم ساز "مهرداد اسکویی" در حاشیه کارگاه دو روزه فیلم سازی مستند در شهر گرگان در عصر روز چهارشنبه 17 مرداد ماه 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، محمد رضا ملک زاده هدف از این دیدار را آشنایی و ایجاد فضای هم اندیشی و تبیین وضع موجود و ترسیم افق های آینده در حوزه سینمای جوان استان اعلام کرد و گفت: مهرداد اسکویی در این دیدار ضمن قدردانی از برپایی این کارگاه و حضور جوانانی با انگیزه و علاقمند؛ تدوام کارگاه های آموزشی با حضور اساتید مجرب و صاحب تجربه و نام را خواستار شد.

ملک زاده افزود: عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان نیز در این دیدار ضمن قدردانی و اهدا هدیه به رسم یادبود به مهرداد اسکویی جذب حداکثری پتانسیل سینمایی استان و هم افزایی و دانش افزایی در مسیر ظهور و بروز استعدادهای استان را موثر قلمداد کرد.

شایان ذکر است "مهرداد اسکویی" از چهره های نام آشنا در حوزه سینمای مستند است که از افتخارات وی می توان به کسب تندیس و جایزه شصتمین جشنواره فیلم لندن،برنده تندیس جشنواره ایدفا هلند، برنده جایزه بزرگ مستند مونترال کانادا، برنده جایزه بهترین فیلم مستند جشنواره مونیخ آلمان و چهره فرهنگی جهان در سال 2010 اشاره کرد.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0