عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » ورود اولین محموله دام زنده از طریق پایانه ریلی اینچه برون


ورود اولین محموله دام زنده از طریق پایانه ریلی اینچه برون

ورود اولین محموله دام زنده از طریق پایانه ریلی اینچه برون

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن شمالشرق2 ، محمد رضا قربانی از ورود اولین محموله دام از کشور قزاقستان از طریق پایانه ریلی اینچه برون خبر داد .

مدیر کل راه آهن شمالشرق2 گفت: این محموله شامل 400 راس گوسفند زنده است که در بدو ورود به گلستان پس از گذراندن مراحل قانونی و قرنطینه های لازم از طریق خطوط ریلی اداره کل راه آهن شمالشرق 2 به استان گلستان وارد ودرایستگاه پتروشیمی تخلیه پذیرفت.

وی اظهار داشت :طی سفری که هیئت استان گلستان به ریاست استاندار استان گلستان به کشور قزاقستان انجام پذیرفت و تفاهم نامه ای که بین استانداران استان گلستان و استاندار استان منگستائو جمهوری قزاقستان انعقاد گردید یکی از محورهای تفاهم نامه ، توسعه کریدور ریلی ایران ـ ترکمنستان ـ قزاقستان بود که مقرر شد جهت بسط و گسترش آن تسهیلاتی در نظر گرفته و استفاده ازحوزه ریلی برای مناسبات تجاری تاکید و مقرر گردید اجرائی گردد که در این راستا اولین محموله ورود دام زنده از طریق حوزه ریلی صورت پذیرفت .

شود.

یادآور میشود خطوط ریلی یکی از ارزان ترین ، امن ترین و مناسبترین راه انتقال محموله های تجاری برای تجار و بازرگانان می باشد که بازرگانانی که به واردات دام زنده از کشور قزاقستان تمایل دارند برای دریافت مجوز می توانند تقاضای خود را به مراجع زیصلاح از جمله ادارات دامپزشکی استان و ... ارائه نمایند .
 

ورود اولین محموله دام زنده از طریق پایانه ریلی اینچه برون

 نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راه آهن شمال شرق 2
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : راه آهن
  • بازدید : 67
  • کد خبر : 52957