عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت 13 آبان در بخش کمالان برگزارشد


جلسه هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت 13 آبان در بخش کمالان برگزارشد

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت 13 آبان در بخش کمالان برگزارشد

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت 13 آبان در بخش کمالان با حضورحسین بیکی بخشدار کمالان,مسئولین ادارات و نهادهای بخش و شهرستان,شوراها و دهیاران در محل سالن اجتماعات بخشداری کمالان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی آباد کتول، حسین بیکی بخشدار کمالان گفت: 13 آبان اوج استکبار ستیزی در کشور بوده و این مهم بوسیله جوانان,دانش آموزان و دانشجویان آغازشد و در 13 آبان 3 واقعه مهم اتفاق افتاد.

بیکی افزود: تصویب قانون کاپیتالاسیون که برابر آن اگر اتباع آمریکایی داخل کشور ایران مرتکب خلاف شوند حکومت ایران حق دادگاهی آنان را ندارد، این قانون با اعتراض امام(ره) وبا همراهی مردم مواجه شد و این امر منجر به دستگیری و تبعید حضرت امام(ره) گردید.

بیکی اظهارداشت:در 13 آبان دانش آموزان با توجه به شور و اشتیاق انقلابی که داشتند از سمت مدارس به سوی دانشگاه تهران حرکت کردند ، مزدوران شاهنشاهی جهت جلوگیری از این حرکت در مقابل دانشگاه تهران فرزندان این مرز و بوم را به خاک و خون کشیدند و از حوادث بسیار مهم و تاریخ ساز این روز نیز تسخیرلانه جاسوسی است که توسط دانشجویان پیرو خط امام اتفاق افتاد.

وی خاطرنشان کرد: 13 آبان متعلق به مقطع زمانی خاص نیست و همیشه مردم با هوشیاری تمام بایددر مقابل استکبار ایستادگی کنند و در این روزها همه وظیفه داریم قدم بهتر و محکمتری جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم برداریم تا استکبار جهانی فکر نکنند که مردم و مسئولین در کنار هم نیستند.

شایان ذکر است:مسیر حرکت راهپیمایی از سمت ناحیه مقاومت بسیج حوزه قمر بنی هاشم به سمت گلزار شهدای گمنام ساعت 10 صبح برگزار می شود.

 

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت 13 آبان در بخش کمالان برگزارشد

 

 

 


تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0