عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » توجه به جوانان و بانوان برگزیده و تجلیل از این عزیزان موجب ارتقای توانمندی آنان می شود


توجه به جوانان و بانوان برگزیده و تجلیل از این عزیزان موجب ارتقای توانمندی آنان می شود

توجه به جوانان و بانوان برگزیده و تجلیل از این عزیزان موجب ارتقای توانمندی آنان می شود

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در مراسم تجلیل از بانوان و جوانان برگزیده استان ضمن تبریک به مناسبت هفته ی دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر گفت: تجلیل از جوانان و بانوان نخبه در بخش های مختلف اداری، پژوهشی، ورزشی، کسب و کار، مدیریتی و تحصیلی، موجب ارتقای توانمندی آنان می شود.

کلثوم غفاری توران در مراسم تجلیل از بانوان و جوانان برگزیده ی ادارات استان که در سالن سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: کمیته تجلیل از بانون و جوانان ستاد بزرگداشت هفته ی دولت استان با تاکید بر شعار دولت، جوانگرایی، امید به آینده و افتخار به گذشته سعی دارد تا با برگزاری مراسم تجلیل از این افراد گام کوچکی در جهت افزایش توانمندی این عزیزان بردارد.

وی افزود: بیش از ۵۰ جوانو بانوی نخبه از سوی دستگاه های اجرائی استان به این کمیته معرفی شده اند و هر دستگاه اجرائی سه نفر را با توجه به ملاک ها و معیارهای خود انتخاب و معرفی کرده است.

غفاری ادامه داد: برگزاری چنین مراسمی علاوه بر قدرانی موجب افزایش توانمندی در جوانان و بانوان می شود و شایسته است که دستگاه های اجرائی با حمایت از این افراد و رفع موانعی که بر سر راه آنان وجود دارد، زمینه فعالیت و درخشش بیشتر آنان را مهیا کنند.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان همچنین افزود:توانمند سازی جوانان و زنانو حمایت از آنان در حوزه کسب و کار یکی از برنامه های اولویت دار این اداره کل و دیگر دستگاه های اجرایی است.

وی با اشاره به گرامیداشت هفته دولت یاد آور شد: دولت تنها یک نفر یا یک کابینه نیست، بلکه مجموعه کثیری از کارمندان هستند که از راس تا دامنه همگی موظفند تا در راه پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و توسعه کشور تلاش کنند .

غفاری با بیان اینکه عبادت بجز خدمت خلق نیست،خاطر نشان کرد: روز کارمند تنها برای برگزاری مراسم پاسداشت نیست، ضروری است بازنگری کنیم که چقدر در شغل و حرفه مان تعهد و پایبندی داریم، به شغل مان به عنوان یک امانتو یک فرصت نگاه کنیم، فرصت خدمت به خلق. بسیاری از افراد در صف رسیدن به این فرصت هستند و ظرفیت محدود بدنه دولت اجازه ورود آنها را به این عرصه نمی دهد، ولی برای ما این فرصت فراهم شده. باید قدر بدانیم و تمام تلاش مان را برای خدمت به خلق الله به کار ببریم .

شایان ذکر است به مناسبت گرامیداشت هفته دولت "همایش تجلیل از بانوان و جوانان برگزیده استان گلستان، با شعار (دولت، جوانگرایی، امید به آینده و افتخار به گذشته) با محوریت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان و با همکاری حوزه مشاوران جوان استانداری ، بنیاد نخبگان، جمعیت هلال احمر، سازمان صنعت معدن و تجارت، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان ، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اداره کل ورزش و جوانان استان در سالن سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد .

این برنامه همچنین با سخنرانی آقای طهماسبی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، دکتر خزائیان رئیس بنیاد نخبگان استان، مهندس قوانلورئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و اجرای گروه موسیقی اهورائیان و اهدای لوح تقدیر و جوایز به بانوان و جوانان برگزیده استان همراه بود .

 

توجه به جوانان و بانوان برگزیده و تجلیل از این عزیزان موجب ارتقای توانمندی آنان می شود

 

 تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : banovan
  • بازدید : 266
  • کد خبر : 50000