عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » با الگو گرفتن از اهل بیت (ع)، فرهنگ دستگیری از نیازمندان را سرلوحه کارمان قرار دهیم


با الگو گرفتن از اهل بیت (ع)، فرهنگ دستگیری از نیازمندان را سرلوحه کارمان قرار دهیم

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در جشنواره "خانواه سالم ، جامعه پویا" در شهرستان کردکوی ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت روز ملی خانواده و تکریم بازنشستگان گفت: حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)مصداق کامل یک خانواده سالم و بهترین الگو برای بشریت هستند .

 کلثوم غفاری توران با اشاره به جنبه های مختلف زندگی اهل بیت (ع) گفت : هر یک از آن معصومین در جنبه های فردی ، خانوادگی و اجتماعی نمونه های اعلای یک انسان کامل هستند.

وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) گفت : امام حسن (ع) و امام حسین (ع) سرور جوانان اهل بهشتند . آن بزرگواران ثمره ی تربیت حضرت فاطمه (س) و حضرت علی(ع) و در دنیا و آخرت دارای جایگاه ویژه هستند و ما در فرهنگدینی خود چنین الگو هایی داریم که نباید از سیره و دستورات آنان غافل باشیم .

غفاری ضمن بیان شأن نزول سوره" انسان" که در خصوص انفاق حضرت فاطمه (س) و اهل بیت بزرگوار ایشان می باشد گفت : در نظام مقدس جمهوری اسلامی که همه عاشق و شیفته اهل بیت(ع) هستند سعی کنیم با الگو گرفتن از اهل بیت (ع) ، فرهنگ دستگیری و حمایت از نیازمند ان را سرلوحه کارمان قرار داده و به همنوعان مان یاری و کمک نماییم .

وی ضمن تشکر از کمک های مادی و معنوی سازمان های مردم نهاد گفت : یکی از مهمترین مسائل در فرهنگ ما تعاون ، همکاری و رسیدگی به نیازمندان است ویکی از نمود های این همکاری و همیاری ، سازمان های مردم نهاد هستند که برای کمک به هم نوعانشان به یاری دولت می آیند .

شایان ذکر است : به مناسبت گرامیداشت روزملی خانواده "جشنواره خانواده سالم ، جامعه پویا" در شهرستان کردکوی با محوریت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری ، بهزیستی استان و همکاری فرمانداری ، بهزیستی ،موسسه غوغای مهر شهرستان وموسسه نور توسل گرگان برگزار شد .

 

 

 

 


تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : banovan
  • بازدید : 166
  • کد خبر : 50368